Merač zákalu a senzor zákalu na testovanie

Merač zákalu a senzor zákalu na testovanie

Zariadenie na zabránenie zákalu WGZ-1B sa dá široko použiť pri meraní zákalu v elektrárňach, vodárenských zariadeniach, čistiarňach domácich odpadových vôd, továrňach na výrobu nápojov, oddeleniach ochrany životného prostredia, priemyselnej vode, vínnom a farmaceutickom priemysle, divíziách prevencie epidémie, nemocniciach atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Zariadenie na zákal Zariadenie na meranie zákalu a senzor zákalu na testovanie sa používa na meranie stupňa rozptylu svetla vytváraného nerozpustnými zrnami suspendovanými vo vode alebo priehľadných kvapalinách, ktoré sú schopné charakterizovať obsah týchto suspendovaných zŕn.

Merač zákalu a senzor zákalu pre testovanie možno široko aplikovať pri meraní zákalu v elektrárňach, vodárenských zariadeniach, čistiarňach domácich odpadových vôd, továrňach na výrobu nápojov, oddeleniach ochrany životného prostredia, priemyselnej vode, vínnom a lekárenskom priemysle, divíziách prevencie epidémie, nemocniciach a atď.


Technické dáta:

Názov výrobku: Stroj na zakalenie

1. Princíp merania: rozptýlené svetlo 90 °

2. Rozsah merania: 0-200NTU

3.Minimálne rozlíšenie: 0,01NTU

4.Základná chyba: ± 2,5% FS

5. Opakovateľnosť: ≤ 1,5% FS

6. Nulový drift: ≤ 0,1 NTU

7.Variácie napájacieho napätia: ± 0,5% FS

8. Napájanie: DC1.5V 5 AA alkalická suchá batéria alebo

Napájací adaptér AC220V / 50Hz DC7.5 0.2A

9.Ochladna teplota:

Použitá teplota: 5 ~ 35 ℃

Skladovacia teplota: -20 ~ +55 ℃

10.Relačná vlhkosť: ≤ 80% relatívnej vlhkosti

11. Signálny výstup: Impedancia 0-2V viac ako 100MΩ

12. Rozmer: 235 x 75 x 65 mm

13.Weight: 350g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

Akákoľvek záruka na tovar?

1) .Táto položka je dodávaná s 12 mesiacov Záruka výrobcu od dátumu zakúpenia zákazníka. Zvláštne okolnosti budú jasne uvedené v zozname.

2). Ak bola vaša položka poškodená počas prepravy alebo sa v záručnej dobe vyskytla chyba, pošlite nám e-mail s obrázkami alebo videom na zobrazenie problému.

3) .Prosím skontrolujte všetko opatrne po obdržaní balíka, akákoľvek škoda okrem DOA (Dead-On-Arrival) by sa nevzťahovala, ak je to vaša chyba.

4). Náhradné produkty majú rovnakú záruku ako vrátené výrobky.

2.Ak nenašiel model z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

3. Ako podať objednávku?

a pošlite nám otázku.

b: potvrďte svoje požadované produkty.

c: potvrďte cenu, cenu a ďalšie podrobnosti.

d: dokončenie platby.

e: začneme výrobu a usporiadame zásielku.

f: máte svoje výrobky.


Hot Tags: merač zákalu a senzor zákalu na testovanie, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like