Stolový reaktor s reguláciou teploty

Prístroj je prísne vyrobený v súlade so systémom manažérstva kvality ISO9001 2015. Pred opustením výrobného závodu bol podrobený prísnemu testu.Tento výrobok má dve oblasti regulácie teploty, ktoré môžu uspokojovať potreby rôznych prevádzkových teplôt.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Popis produktu

LH-TX6


1. Stručný úvod


Stolový reaktor LH-TX6 je merač, ktorý Lohand propaguje v roku 2019. Je široko používaný v oblasti galvanického pokovovania, petrochemického priemyslu, pelage, procesných koží, farmácie, spracovania potravín atď.


Vlastnosti:

Ø Dva tepelné bloky. Reaktor s dvojitým blokom poskytuje operátorovi nezávislú kontrolu nad dvoma teplotami a dobami trvania. Môže tiež spustiť dva programy súčasne.

Ø Až 16 vzoriek môže reagovať pri rôznej teplote a rovnakom čase.

Ø Dvojitá prevádzka, dotyková obrazovka a kláves možno ovládať samostatne alebo kedykoľvek prepínať prevádzku.

Ø Ľahko ovládateľný, reakčnú teplotu v rozsahu 45 - 180 ℃ je možné nastaviť ľubovoľne, merač má funkciu alarmu prehriatia teploty, reakčný čas v rozmedzí 0 - 120 minút je možné nastaviť ľubovoľne a merač má pri ukončení reakcie výstražné slová.2.Technický parameter:

Položka č.

LH-TX6

Teplotný rozsah

45-180 ℃

presnosť

± 0,1 ° C (@ 25 ° C)

Teplota prostredia

0-60 ℃

kapacita

16 injekčných liekoviek

Zdroj:

24 V DC / 12,5 A

rozmer

359x195x167mm

závažia

4kgPoznámka:

Bezpečnostné vybavenie Pri prevádzke reaktora používajte ochranný odev vrátane ochranných okuliarov alebo masky na tvár a rukavíc. Rozliaty reagens Rozliaty reagens okamžite vyčistite. Ak sa činidlo dostane do kontaktu s pokožkou, postihnuté miesto dôkladne opláchnite vodou.


O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.


Naša služba

Multikarametrické analyzátory kvality vody

Vonkajší násobok v jednom metri

Reaktor COD

Viacparametrický prenosný detektor kvality vody

Termostat na zahrievanie vzorky vody

Fluorescenčná elektróda s rozpusteným kyslíkom

Salinometer typu pera

Zvyšková chlórová elektróda

Prenosný analyzátor kvality vody

DO merač rozpusteného kyslíka

Digitálny refraktometer

Séria rýchlej detekcie

Série trubíc na porovnávanie farieb


FAQ

Otázka 1: Prečo si vybrať nás?
Odpoveď: 1. Máme vlastný závod so silným výskumným a vývojovým strediskom a tímom QA, ktorý môže zabezpečiť, aby bol váš tovar odoslaný včas a vo vynikajúcej kvalite.
2. Máme skúsených a odhodlaných hlavných členov, aby sme vám ponúkli profesionálny a spoľahlivý predpredajný a popredajný servis.
3. Získali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

Q2: Ako zaručujete kvalitu?
A: Jednoročná záruka od dátumu B / L. Za normálnych okolností. Ak je to problém s kvalitou, sľubujeme vrátiť tovar alebo peniaze.

Q3: Je OEM k dispozícii?
Odpoveď: Áno, všetok tovar je možné vyrobiť na mieru podľa vašich požiadaviek, vrátane balenia, tlače LOGO atď.

Q4: Môžeme kúpiť 1 ks na testovanie vzoriek?
Odpoveď: Áno, radi Vám pošleme 1ks na testovanie kvality, ak máme skladom požadovaného modelu.

Otázka č. 5: Ako dodať tovar na skúšobnú alebo malú objednávku?
Odpoveď: V prípade malej objednávky uprednostňujeme medzinárodný expres, napríklad DHL, TNT, EMS, ktorý je rýchlejší a pohodlnejší pre zákazníka. Spolupracujeme aj s expresným agentom, ktorý nám môže poskytnúť výraznú zľavu na expresný poplatok, ktorý je oveľa nižší ako ten, ktorý uviedol úradník. V prípade tovaru s odnímateľnou batériou môže byť expresný poplatok nižší, ak je tovar odoslaný bez batérie.

Otázka č. 6: Aký druh platby prijíma vaša spoločnosť?
A: T / T, ZÁPADNÁ ÚNIA, PAYPÁL, ETC.

Q7: Ak sme nenašli model z webovej stránky, čo by sme mali urobiť?
Odpoveď: Zašlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, každý mesiac skúmame a vyvíjame nový model a niektoré z nich možno neboli na webovú stránku nahrané okamžite. Ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho pre vás vyvinúť po získaní všetkých podrobných informácií o vašom produkte.


výnos
Naše pravidlá trvajú 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám bohužiaľ ponúknuť vrátenie platby alebo výmenu.

Na to, aby bola vaša položka spôsobilá na vrátenie, musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť aj v pôvodnom obale.

Na dokončenie vrátenia vyžadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe.

Existujú situácie, keď sa poskytujú iba čiastočné náhrady (ak sú uplatniteľné)
- Tovar bol použitý.
- Akákoľvek položka, ktorá nie je v pôvodnom stave, je poškodená alebo chýbajúca časť z dôvodov, ktoré nie sú spôsobené našou chybou
- Akákoľvek položka, ktorá sa vráti viac ako 30 dní po doručení

náhrady
Po prijatí a kontrole vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme vrátenú položku dostali. O schválení alebo zamietnutí vrátenia prostriedkov vás tiež informujeme.
Ak bude váš súhlas schválený, vrátená platba bude spracovaná a kredit bude automaticky pripísaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby v určitom množstve dní.

Predaj položiek
Vrátiť sa môžu iba položky za bežné ceny, ale položky za predaj sa, žiaľ, nemôžu vrátiť.

výmeny
Položky vymieňame iba vtedy, ak sú poškodené alebo poškodené. Ak ju potrebujete vymeniť za tú istú položku, pošlite nám e-mail na adresu info@lohand.net a pošlite ju na adresu: Budova 7, NO.63, JIUHUAN ROAD, JIUBAO STREET, HANGZHOU CITY Hangzhou, 310019 provincia Zhejiang, Čína.

Doprava
Ak chcete vrátiť svoj výrobok, mali by ste ho odoslať poštou na adresu: Buliding 7, NO.63, JIUHUAN ROAD, JIUBAO STREET, HANGZHOU CITY Hangzhou, 310019 provincia Zhejiang, Čína
Za vrátenie tovaru budete zodpovední za úhradu svojich vlastných prepravných nákladov. Náklady na dopravu sa nevracajú. Ak dostanete vrátenie, náklady na vrátenie sa odpočítajú z vrátenia platby.

V závislosti od toho, kde bývate, sa môže doba, po ktorú môže váš vymenený produkt dostať do kontaktu, líšiť.

Ak prepravujete položku nad 75 dolárov, mali by ste zvážiť použitie sledovateľnej prepravnej služby alebo nákupu poistenia prepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vrátenú položku.Hot Tags: kontrola teploty stolný reaktor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť