Prenosný merač pH

1. odkryte ochranný kryt. 2. a vyčistite elektródu (kryt elektródy okolo bielej kryštalickej soli, čo je normálny jav, ak sa pH elektródy môže rozpustiť vo vode. Elektróda sa nachádza a zmizla) 3. Prepnite priečinok na batériu, pH sa vloží do nameranej kvapaliny, kým kvapalina mierne ponorí spodný riadok. Ponorné podmienky umožňujú, môže urobiť riešenie pre umiestnenie linky je o niečo vyššia ako ponorenie 4. jemne premiešajte, kým sa displej nestabilný a zobrazí sa hodnota zobrazenia. 5. po použití očistite elektródu čistou vodou, aby sa znížilo znečistenie. 6. niekoľko kvapiek nasýtených KCL roztoku možno kvapkala do ochranného puzdra, aby sa zachovala elektróda 7. Vypnite spínač a položte naň ochranný obal.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

portable ph test meter

prenosný merač pH

Zavedenie:

Názov produktu

pH meter presnosť PH-107

Rozsah

0,0 až 14,0 pH

Rozlíšenie

0,1 pH

Presnosť

± 0,1 pH (AT20 ° c) ± 0,2 pH

Kalibrácie

manuál, 1 bod

Životné prostredie

RH 95% max;

0 až 50 ° c (32 až 122 ° f)

Batérie

3 x 1,5 V alkalické

Život

cca 150 hodín používania

Rozmery

52x30x21 mm

(5,9 x 1,2 x 0,8 ")

Hmotnosť

50 g


prenosný merač pH

Kalibrácia PH

Vložte elektródu do štandardného tlmivého roztoku pH hodnoty 6,86 (25 C) zmiešaného fosfátu a jemne premiešajte a hodnota je stabilná.

Korekčný potenciometer nastavte s malým skrutkovačom, kým hodnota zobrazenia nezodpovedá hodnote pH štandardného tlmivého roztoku pri okolitej teplote.

Elektróda je vložená do pH 4.01 draselnej ftalátu dva formate alebo pH 9.18 v štandardnom tlmivom roztoku Borax.

Hodnota zobrazenia by mala byť v rozsahu prípustnej chybovosti v porovnaní s hodnotou pH tlmivého roztoku.


prenosný merač pH

Od nášho založenia v roku 2008 sme viedli priemysel k rozvoju inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie a presne spravovať vašu vodu. v širokej škále priemyselných zariadení. Z komunálnych odpadových vôd a pitnej vody do priemyselných odvetví, ako sú potraviny a nápoje, výroba energie, chemická výroba, a desiatky viac. Ocenenie jednoduchosť použitia, presnosť a spoľahlivosť, sme remeslá naše portfólio riešení okolo unikátne regulačné a prevádzkové problémy vaše zariadenie čelí-umiestnenie inžinierov a manažérov závodu na čele každého dizajnu a inovácie. Lohand má odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. To zahŕňa laboratórne prístroje, in-line proces riešenia, a Real-time kontrolných systémov, rovnako ako zbor služieb a školenie profesionálov, aby vás a beží na maximálnu efektivitu.


Hot Tags: prenosný pH meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť