Prenosný termostat

Prenosný vykurovací termostat je výskumom a vývojom spoločnosti LOHAND. Je vhodný na testovanie kvality vonkajšej vody, zohrievanie testovanej vody na vhodnú teplotu na zlepšenie presnosti.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

analyzer

1. Stručný úvod

Prenosný vykurovací termostat je výskumom a vývojom spoločnosti LOHAND. Je vhodný na testovanie kvality vonkajšej vody, zohrievanie testovanej vody na vhodnú teplotu na zlepšenie presnosti.


Tento prístroj má nasledujúce vlastnosti:

1.Malá veľkosť, ľahké prenášanie.

2.OLED obrazovka, jasná stránka.

3. Nabíjateľná batéria, nízka spotreba energie v pohotovostnom režime.

4. Presnosť: ± 2 ℃

5.Štyri pracovné režimy: zastavenie, zahrievanie, konštantná teplota, reakcia.

6.Nastavte cieľovú teplotu a čas reaktora podľa požiadaviek zákazníka.


Prístroj je prísne vyrobený v súlade so systémom manažérstva kvality ISO9001 2015. Pred opustením továrne prešiel prísnym testom.


2.Technický parameter

Nastaviť rozsah teplôt

Predvolená teplota 20 - 40 ℃:: 25 ℃ , krok nastavenia: 1 ℃

Reakčný časový rozsah

1-10 minút, predvolený čas: 3 minúty, krok nastavenia: 30 sekúnd

Aktuálne teplotné rozlíšenie

0,1 ℃

Nastavte dočasné rozlíšenie

1 ℃

Prevádzková teplota

0-20 ℃

vlhkosť

<>

veľkosť

95x55x113mm

závažia

230g


3.Výrobné údaje

3.1 Veľká obrazovka LCD, čínska a anglická verzia

tester


3.2 Malá veľkosť, nízka hmotnosť


detector

3.3 Prenosný typ, vhodný pre vonkajšie použitie.


lab tester

portable analyzer

portable analyzer1

3.4 osvedčenie

Patenty národných úžitkových vzorov


CE


4. Aplikácia

prihláškaprihláškaapplication


5. Záležitosti vyžadujúce pozornosť

Pri nabíjaní elektronických súčiastok nepoužívajte prístroj na vykurovanie.

Keď je prístroj zahrievaný, aktuálna teplota nepredstavuje skutočnú teplotu vzorky vody. Keď je prístroj v režime konštantnej teploty, aktuálna teplota predstavuje skutočnú teplotu zahrievanej vzorky vody.

Pred vložením do vyhrievacieho otvoru vysušte vodu na povrchu fľaše so vzorkou vody. Tento prístroj je vhodný pre fľaše s valcovým sklom s priemerom 24,5 mm a výškou 63 mm.

Vzorku vody zohrejte cez sklenenú fľašu, vzorku vody neohrievajte priamo do vyhrievacieho zásobníka.

Ponechajte ho v predvolenom režime konštantnej teploty jednu hodinu a potom sa automaticky prepnite do režimu zastavenia.


6. Baliaci zoznam

pack

Baliaci zoznam:

termostat * 1

5V / 2Aadapter * 1

Sklenená fľaša 10ML * 1

Pokyny * 1

Osvedčenie o produkte * 1

7.Company

www.lohand.com

www.cnlohand.com

lohandbio.com

lhmeter.com

www.hzlohand.com


Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, dusík amoniak, celkový fosfor, integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor COD, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!Hot Tags: prenosný vykurovací termostat, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť