Prenosný kyslíkomer na meranie kvality vody

Nový typ vodotesného prístroja na úpravu vody uspokojí dopyt väčšiny používateľov s vysokou mierou medzi cenou a výkonom. Existujú tri typy: prenosný merač rozpusteného kyslíka (DO) LH-D 9, prenosný PH / ORP merač LH-P 5, prenosný merač vodivosti LH-C 6 s klasifikáciou vodotesného IP 67 a nárazuvzdorného dizajnu. Je vhodný pre oblasti monitorovania v drsnom prostredí a pod vodou. Prenosný DO meter môže testovať rozpustený kyslík vo vode, ktorý sa používa v mnohých oblastiach, ako je akvakultúra, úprava vody, monitorovanie životného prostredia, regulácia rieky atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

portable water quality dissolved oxygen meter

prenosný vodomer na meranie kvality rozpusteného kyslíka

parameter:

DO meter
režim

nasýtenia%

Kyslík (Mg / L)

teplota

rozsah

0 až 199. 9

0~19.99

0.0-50.0℃(32-122℉)

rozhodnutie

0.1

0.01

0.1℉ (0.1℃)

presnosť

± 1. 5% FS

± 1. 5% FS

±0.9℉(±0.5℃)

Čas odozvy

1 min

1 min

1 min

Kalibrácia

Najviac 2 bodov

Kompenzácia teploty

Auto (ATC) od 32 do 122 ℉ alebo 0-50 ℃

Prevádzková teplota

32-122℉(0~50℃)

batérie

2 * AA

sonda

Plastová elektróda


prenosný vodomer na meranie kvality rozpusteného kyslíka

Biochemická spotreba kyslíka sa tiež nazýva biochemická spotreba kyslíka. Skratka BOD v angličtine (biochemická spotreba kyslíka) je komplexným ukazovateľom obsahu aeróbnych znečisťujúcich látok, ako sú organické látky vo vode. Celkové množstvo rozpusteného kyslíka vo vode spotrebovanej počas mineralizácie alebo splyňovania je vyjadrené v ppm ako mg / liter. Čím vyššia je hodnota, tým viac organických znečisťujúcich látok vo vode je, tým závažnejšie je znečistenie. Uhľovodíky, proteíny, oleje, lignín atď., Ktoré sú prítomné v suspendovanom alebo rozpustenom stave v priemyselnej odpadovej vode, ako je cukor, jedlo, papier a vláknina, sú organické znečisťujúce látky, ktoré sa môžu rozkladať aeróbnym biochemickým účinkom, pretože kyslík sa pri rozklade spotrebúva. proces sa nazýva aj aeróbne znečisťujúce látky. Ak sa takéto znečisťujúce látky vypúšťajú do vodného útvaru príliš veľa, spôsobí to nedostatok rozpusteného kyslíka vo vode. Súčasne organická hmota spôsobí rozklad rozkladom anaeróbnych baktérií vo vode. vôňa.


Hot Tags: prenosná kvalita vody na meranie rozpusteného kyslíka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť