Prenosný optický merač do

Prenosný optický merač LH-D9 slúži predovšetkým pre pohodlie používateľa pri vykonávaní prevádzky na stavenisku. Optický do meter je možné rozdeliť na senzor a elektronickú jednotku na dve časti. Senzor prijíma polarograficky potiahnutú elektródu s rozpusteným kyslíkom. Elektronická jednotka pre vysoko integrovaný obvod. Optický do meter USES bodový maticový LCD displej, dokáže zobraziť hodnoty rozpusteného kyslíka a teploty.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LH-D9

Úvod:

Prenosný DO meter môže testovať rozpustený kyslík vo vode, ktorý sa používa v mnohých oblastiach, ako je akvakultúra, úprava vody, monitorovanie životného prostredia, regulácia rieky atď.

DO

parameter:

DO meter

režim

nasýtenia%

Kyslík (Mg / L)

teplota

rozsah

0 až 199,9

0 ~ 19.99

0,0-50,0 ℃ (32 až 122 ℉)

rozhodnutie

0,1

0,01

0,1 ℉ (0,1 ℃)

presnosť

± 1,5% FS

± 1,5% FS

± 0,9 ℉ (± 0,5 ℃)

Čas odozvy

1 minúta

1 minúta

1 minúta

Kalibrácia

Najviac 2 body

Kompenzácia teploty

Auto (ATC) od 32 do 122 ℉ alebo 0-50 ℃

Prevádzková teplota

32 až 122 ℉ (0 ~ 50 ℃)

batérie

2 * AA

sonda

Plastová elektróda


V režime merania

1. Zapnite glukometer alebo sa vráťte do meracieho režimu.

2.Vyberte režim% a umiestnite sondu na 1 cm nad tekutinu, kým sa nezobrazí PRIPRAVENÁ. (Získajte vysokú presnosť, nechajte sondu 1 minútu alebo dlhšie.)

3.Stlačte MODE niekoľkokrát, kým na druhom displeji nebude blikať kalibrácia. Stlačením HOLD / SET vstúpte do režimu kalibrácie. (Kalibrácia prestane blikať)

4. Merač automaticky rozpozná štandardné riešenie a automatickú kalibráciu. Počas tohto procesu sa na druhom displeji zobrazí kalibračná hodnota.

5. Po kalibrácii sa glukometer automaticky vráti do meracieho režimu.

Kalibrácia nanajvýš 2 bodov: 0% a 100%, ak nie je možné roztok rozoznať, na 2 s uveďte „Err“. Potom sa automaticky vráti do meracieho režimu.


POZNÁMKA : Pre 100% kalibráciu je spôsob kalibrácie vzduchu jednoduchý, rýchly a približný spôsob.

(Kvôli vysokej presnosti odporúčame, aby používatelia pravidelne kalibrovali. V nasledujúcej situácii musia používatelia prekalibrovať merače.)


O spoločnosti DO

DO: Nasýtenie kyslíkom (symbol S02) je relatívna miera koncentrácie kyslíka, ktorý je rozpustený alebo nesený v danom médiu, ako podiel maximálnej koncentrácie, ktorá môže byť v tomto médiu rozpustená. Môže sa merať sondou s rozpusteným kyslíkom, ako je napríklad kyslíkový senzor alebo optóda v kvapalnom médiu, obvykle vo vode. Štandardnou jednotkou saturácie kyslíkom je percento (%).


O nás

Multikarametrické analyzátory kvality vody

Vonkajší násobok v jednom metri

Reaktor COD

Viacparametrický prenosný detektor kvality vody

Termostat na zahrievanie vzorky vody

Fluorescenčná elektróda s rozpusteným kyslíkom

Salinometer typu pera

Zvyšková chlórová elektróda

Prenosný analyzátor kvality vody

DO merač rozpusteného kyslíka

Digitálny refraktometer

Séria rýchlej detekcie

Série trubíc na porovnávanie farieb

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.


FAQ

Otázka 1: Prečo si vybrať nás?
Odpoveď: 1. Máme vlastný závod so silným výskumným a vývojovým strediskom a tímom QA, ktorý môže zabezpečiť, aby bol váš tovar odoslaný včas a vo vynikajúcej kvalite.
2. Máme skúsených a odhodlaných hlavných členov, aby sme vám ponúkli profesionálny a spoľahlivý predpredajný a popredajný servis.
3. Získali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

Q2: Ako zaručujete kvalitu?
A: Jednoročná záruka od dátumu B / L. Za normálnych okolností. Ak je to problém s kvalitou, sľubujeme vrátiť tovar alebo peniaze.

Q3: Je OEM k dispozícii?
Odpoveď: Áno, všetok tovar je možné vyrobiť na mieru podľa vašich požiadaviek, vrátane balenia, tlače LOGO atď.

Q4: Môžeme kúpiť 1 ks na testovanie vzoriek?
Odpoveď: Áno, radi Vám pošleme 1ks na testovanie kvality, ak máme skladom požadovaného modelu.

Otázka č. 5: Ako dodať tovar na skúšobnú alebo malú objednávku?
Odpoveď: V prípade malej objednávky uprednostňujeme medzinárodný expres, napríklad DHL, TNT, EMS, ktorý je pre zákazníka rýchlejší a pohodlnejší. Spolupracujeme aj s expresným agentom, ktorý nám môže poskytnúť výraznú zľavu za expresný poplatok, ktorý je oveľa nižší ako ten, ktorý uviedol úradník. V prípade tovaru s odnímateľnou batériou môže byť expresný poplatok nižší, ak je tovar odoslaný bez batérie.

Otázka č. 6: Aký druh platby prijíma vaša spoločnosť?
A: T / T, ZÁPADNÁ ÚNIA, PAYPÁL, ETC.

Q7: Ak sme nenašli model z webovej stránky, čo by sme mali robiť?
Odpoveď: Zašlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, každý mesiac skúmame a vyvíjame nový model a niektoré z nich možno neboli na webovú stránku nahrané okamžite. Ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho pre vás vyvinúť po získaní všetkých podrobných informácií o vašom produkte.


Hot Tags: prenosný optický do meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť