Prenosný rozptýlený kyslíkový merač

Prenosný rozptýlený kyslíkový merač

Prenosný skúšobný merač rozpusteného kyslíka LH-D9 dokáže testovať rozpustený kyslík vo vode, ktorý sa používa v mnohých oblastiach, ako je akvakultúra, čistenie vody, monitorovanie životného prostredia, regulácia riek a tak ďalej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Nový typ vodotesného prístroja na úpravu vody uspokojuje dopyt väčšiny užívateľov s vysokou rýchlosťou medzi cenou a výkonom. Existujú tri typy: prenosný rozpustený kyslík (DO) meter LH-D9, prenosný meter PH / ORP LH-P5, prenosný vodomerný meter LH -C6 s klasifikáciou vodotesného krytia IP67 a nárazuvzdorným dizajnom. Je vhodný pre oblasti monitorovania v robustnom prostredí a podmorských prácach.

Prenosný merací prístroj dokáže otestovať rozpustený kyslík vo vode, ktorý sa používa v mnohých oblastiach, ako je akvakultúra, čistenie vody, monitorovanie životného prostredia, regulácia riek a podobne.

parameter:

DO meter

režim

nasýtenia%

Kyslík (Mg / l)

teplota

rozsah

0 až 199,9

0 ~ 19.99

0,0-50,0 ℃ (32 až 122 ℉)

rezolúcia

0,1

0,01

0,1 ℉ (0,1 ℃)

presnosť

± 1,5% FS

± 1,5% FS

± 0,9 ℉ (± 0,5 ° C)

Reakčný čas

1 minúta

1 minúta

1 minúta

Kalibrácia

Maximálne 2 body

Kompenzácia teploty

Auto (ATC) od 32-122 ° F alebo 0-50 ° C

Prevádzková teplota

32 až 122 ℉ (0 ~ 50 ℃)

batérie

2 * AA

sonda

Plastová elektróda


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


 

FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Ko čo môžeme získať, ak s vami spolupracujeme?

Poskytneme vám bezplatný dizajn boxov a profesionálne fotky na uvedenie na trh; tiež vám odporučí nové produkty každý mesiac; podporovať nové produkty a vzorky pre budúce nové produkty.

3. Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Potvrďte s nami model, ktorý zakúpite a predplatili ste vzorový poplatok, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky, vrátime tento výberový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

4. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Dokážeme letecky doručiť na vaše letisko alebo námorne do vášho prístavu a môžeme tiež doručiť na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérom a tiež akceptovať spoluprácu s vašim lodným agentom alebo prepravcom.


Hot Tags: prenosný meter rozpustený kyslík, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like