Nový do meter

Funkcia Širokouhlý LCD displej s funkciou prevádzkovej výzvy, ktorý sa jednoducho používa. Pomocou 32-bitovej technológie mikroprocesora dokáže merať koncentráciu rozpusteného kyslíka, saturáciu, elektródový prúd a teplotu s funkciou automatickej kompenzácie teploty. Prijať lítiové batérie napájanie, s funkciou riadenia napájania nabíjanie a vypnutie ochrany. Nízka spotreba energie dizajn, automaticky zapnúť a vypnúť podsvietenie vonkajším svetlom. Presnosť detekcie je vysoká a prístroj má vstavanú manuálnu kompenzáciu atmosférického tlaku a kompenzáciu slanosti. Ochranná trieda je IP65, vodotesná a prachotesná.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Nový do meter


New do meter

Nový do meter

Technologický parameter

Merací rozsah

Koncentrácia rozpusteného kyslíka

0.00-20.00mg\L

Nasýtenie rozpusteného kyslíka

0.0-200.0%

Teplota

0-60°C;32-140°F

Rozlíšenie

Koncentrácia rozpusteného kyslíka

0.01mg\L

Nasýtenie rozpusteného kyslíka

0.1%

Teplota

0,1°C;0,1°F

Presnosť

Koncentrácia rozpusteného kyslíka

≤±0,3 mg\L

Nasýtenie rozpusteného kyslíka

≤±3,0 %

Teplota

≤±0,3°C;≤±0,3°F

Kompenzácia atmosférického tlaku

Manuálna kompenzácia(60-110)KPa

Kompenzácia teploty

Automatická kompenzácia(0-40°C;32-104°F)

Kompenzácia slanosti

Manuálna kompenzácia(0-50)g\L

Štandardná elektróda

SD02(3 M)

Čas odozvy

≤45s

Napájanie

lítiová batéria

Úroveň ochrany životného prostredia

IP65

Rozmery

165X75X51mm

Hmotnosť

270 g (bez senzora)


Nový do meter

1. Testovacie normy a metódy

Rozpustený kyslík, spoločné detekčné metódy rozpusteného kyslíka sú, elektrochemická metóda, fluorescenčná metóda a metóda chemického činidla (jódmetrická metóda).

Elektrochemická metóda, t. j. polarografický rozpustený kyslík alebo membránový rozpustený kyslík (HJ / 506-2009), sa často používa na detekciu prírodnej vody, povrchovej vody a niektorých kanalizačných odvetví. Funkcie, jednoduchá obsluha, ľahko ovládať, nízke náklady na použitie, a môže realizovať on-line real-time detekcie funkcie.


Široko sa používa fluorescenčná metóda, metóda merania rozpusteného kyslíka založená na princípe fluorescenčného kalenia. Funkcie, jednoduchá obsluha, ľahko sa prenáša, ale vysoké náklady.

Jódometrická metóda, ktorá používa redoxné reakcie na detekciu rozpusteného kyslíka vo vode, je štandardnou metódou na meranie rozpusteného kyslíka vo vode. Charakteristické je, že náklady sú nízke, ale prevádzka je zložitá a požiadavky sú vysoké. Funkciu detekcie online v reálnom čase nie je možné realizovať.


Nový do meter

Od nášho založenia v roku 2008 sme viedli priemysel k vývoju inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie a presnejšie spravovať vodu.v širokej škále priemyselných zariadení. Od komunálnych odpadových vôd a zariadení na pitnú vodu až po priemyselné odvetvia, ako sú potraviny a nápoje, výroba energie, chemická výroba a desiatky ďalších. Ocenenie jednoduchosť-of-použitie, presnosť a spoľahlivosť, sme remeslo naše portfólio riešení okolo jedinečné regulačné a prevádzkové výzvy vášho zariadenia čelia-uvedenie inžinierov a manažérov závodu na čele každého dizajnu a inovácie. Lohand má odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. To zahŕňa laboratórne prístrojové vybavenie, in-line procesné riešenia, a Real-Time Control Systems, rovnako ako zbor servisných a školiacich odborníkov, aby vás v prevádzke na maximálnu účinnosť.


Nový do meter

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, č.63, Jiuhuan Rd, Jiubao Town, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBILNÝ TELEFÓN: +8613123950066

WeChat:13123950066

E-MAIL: info@lohand.net


Hot Tags: nový do meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť