Rozpustený O2 meter

Rozpustený O2 meter

Merač rozpusteného kyslíka LH-D9: presné meranie rozpusteného kyslíka, kompenzácia slanosti a barometrického tlaku, IP67 nepriepustná, odolná proti nárazom, 2 * AA batéria, 2 dátové body pre kalibráciu, automatické kompenzácie teploty, rýchla reakcia, obnovenie továrenských nastavení, -off
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

DO Meter bol tiež nazývaný ako rozpustený kyslíkový merač alebo rozpustený kyslíkový tester, je to zariadenie, ktoré meria hodnotu rozpusteného kyslíka v kvapaline, ktorá bola široko používaná v aplikáciách testovania kvality vody.

LH-D9 rozpustený kyslík bol navrhnutý a vyrobený Hangzhou Lohand, skúsený výrobca pre meradlá životného prostredia.

Funkcia merača rozpustného kyslíka LH-D9:

* Presné meranie rozpusteného kyslíka

* Kompenzácia slanosti a barometrického tlaku

* IP67 vodotesný, odolný voči nárazom

* 2 * AA batéria

* 2 dátové body pre kalibráciu, automatická kompenzácia teploty, rýchla odozva, obnovenie továrenských nastavení, HOLD, automatické vypnutie


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1. Čo môže spoločnosť Lohand poskytovať popredajnú službu?

Popredajný servis spoločnosti Lohand je rozdelený na dve časti: technickú podporu a údržbu.

2. Čo iné produkty, ktoré dodávate?

Meracie prístroje na meranie kvality vody, ako sú kolorimetre, pH meter, analyzátor chlóru, merač zákalu, DO meter, TDS meter, merač vodivosti, meter ORP, spotrebný materiál na refraktometer a tak ďalej.

3. Ako dodať tovar na skúšobnú objednávku alebo malý poriadok?

Pre malé objednávky uprednostňujeme výber medzinárodných expresných služieb, ako napríklad DHL, TNT, EMS, ktoré sú pre zákazníka rýchlejšie a pohodlnejšie. Tiež spolupracujeme s expresným agentom, ktorý nám môže poskytnúť veľkú zľavu za expresný poplatok, ktorý je oveľa nižší, ako je oficiálny. V prípade tovaru s odpojiteľnou batériou môže byť expresný poplatok nižší, ak je tovar odoslaný bez akumulátora.

4.Čo je vaše MOQ? Môžeme prvý krát dostať malý príkaz?

Naša MOQ je založená na cene, nižšie množstvo vyššiu cenu, môžeme akceptovať mix objednávky a skúšobnej objednávky, Plsease potvrdiť detaily s nami.


Hot Tags: rozpustený o2 meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť