Prenosný digitálny merač zákalu

Funkcie Výhodou zdroja svetla : Prijíma LED svetelný zdroj blízky infračervenému žiareniu s minimálnym chroma interferenciou, ktorý zodpovedá štandardu IS07027. Profesionálne testovanie : Importovaný kalibračný roztok zákalu polyméru, netoxický a bezpečný. Vstavaný objektív, filter, vysoko presná štruktúra optickej dráhy, presné a stabilné výsledky merania. Vodotesné tesnenie : Vodotesné prevedenie rozhrania USB a stupeň ochrany IP65 sú vhodné pre aplikácie v teréne. Viacúčelový režim : Podporuje správu napájania, dátový kábel USB sa môže nabíjať a používať na nabíjanie lítiovej batérie. HD LCD obrazovka : OLED farebný displej s jasným zobrazením údajov a vysokým kontrastom. Krásny a odolný vzhľad : 5 dotykových tlačidiel, akrylový ochranný panel, dlhá životnosť.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

prenosný digitálny merač zákalu

portable digital turbidity meter

prenosný digitálny merač zákalu

úvod

Prenosný merač zákalu kombinuje metódu rozptýleného svetla a metódu prepúšťaného svetla a na elimináciu interferencie chromatickosti používa zdroj infračerveného svetla. V prístroji sú nastavené dva detektory, 90 ° a 180 °. Detektor 180 ° prijíma prenášané svetlo a detektor 90 ° prijíma rozptýlené svetlo. Zmerajte pomer intenzity rozptýleného svetla a prepúšťaného svetla a vypočítajte koncentráciu nerozpustných látok a zákal vo vzorke.


prenosný digitálny merač zákalu

Technické parametre


Model č

LH-Z2A

LH-Z15

rozsah

0-200NTU

0-1500NTU

presnosť

0,01 / 0,1 / 1.0NTU

0,1 / 1.0NTU

Indikačná chyba

≤ ± 0,2NTU&<5ntu ;="" ±="" 5%="">

≤ ± 1NTU @&<10ntu>

≤ ± 10% @ ≥10NTU

kalibrácia

4-bodová kalibrácia (štandardne s kalibračným roztokom)

7-bodová kalibrácia (voliteľné kalibračné riešenie)

opakovaním

≤ ± 0,1NTU @&<10ntu ;="" ≤="" ±="" 1%="" @="">

Nulový posun

≤ ± 0.1NTU

Pracovná teplota

5 - 40℃

Skladovacia teplota

-10 - 55℃

vlhkosť

0-80% RH

Moc

lítiová batéria (voliteľná suchá batéria)

veľkosť

170X72X44mmprenosný digitálny merač zákalu

Zákal, stupeň zákalu vody, je spôsobený prítomnosťou stopových nerozpustných suspendovaných látok, koloidných látok vo vode. Mernou jednotkou používanou v norme ISO je FTU (jednotka zákalu), ktorá je v súlade s NTU (jednotka merania zákalu).


prenosný digitálny merač zákalu

MARKETINGOVÉ INVESTÍCIE

Od svojho založenia sa spoločnosť Hangzhou Luheng Biotechnology Co., Ltd. zameriava na vybudovanie prvej značky v oblasti testovania kvality vody v Číne' jej cieľom je prispieť k ochrane životného prostredia v Číne'. Sledujeme najvyspelejšie technológie, najlepšie popredajné služby a najrovnejšiu politiku spolupráce a reciprocity. Pre spolupracujúcich obchodníkov vytvoríme primeraný systém predaja cien, aby sme zabezpečili zisk; zodpovedný za všetky práce po predaji produktov, aby ste ušetrili váš drahocenný čas; prostredníctvom technickej inovácie excelentnosti s cieľom zabezpečiť, aby kvalita našich výrobkov bola dlhodobo vedúcimi výrobkami na trhu. Úprimne pozývame zainteresovaných partnerov zo všetkých priemyselných odvetví, aby sa k nám pripojili a vytvorili spoločnú svetlú budúcnosť.


prenosný digitálny merač zákalu

FAQ

1. Ako dlho môžeme dostať odpoveď po odoslaní otázky?

Odpoveď: Sme online kedykoľvek, môžete nás kontaktovať a informovať nás do 24 hodín.

2. Aká je dodacia lehota na objednanie produktov?

Odpoveď: zvyčajne, ak je to malá objednávka, 2-3 dni po obdržaní platby, ak je veľká objednávka, po zaplatení je potrebné 10 až 20 dní, záleží to od vášho množstva.

3.Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Odpoveď: Špičkové výrobky (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas; jednoročná záruka; poštové a pozáručné služby); Odborné obchodné konzultácie.

4.Čo je MOQ?

Odpoveď: Zvyčajne nevytvárame MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek typom podnikania, vrátane maloobchodníkov a veľkoobchodov.

5.Ako môžem získať vzorku? Aký je výberový poplatok? Je to vratné?

Odpoveď: Potvrďte, prosím, s nami model, ktorý si kúpite, a uhradili ste vzorový poplatok. Po testovaní a kvalifikácii vzorky vám tento vzorový poplatok vrátime, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.


Hot Tags: prenosný digitálny merač zákalu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť