Kolorimetr kvality vody

Kolorimetr kvality vody

Prenosný zvyškový analyzátor chlóru LH-C10 sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie chlórových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný analyzátor reziduálneho chlóru sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie chlórových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.

Najpoužívanejší prenosný kolorimetr na trhu. Použite chlórový vreckový kolorimetr s metódami voľného a celkového chlóru schváleného USEPA v metódach pitnej vody a celkovej chlóre pri analýze odpadových vôd.


parameter:

image001.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Čo mám robiť, ak neviem, ako používať?

Vážený zákazník, prosím, nebojte sa, ručný používateľ bude odoslaný spolu, môžete nás tiež kontaktovať s technickou podporou.

2.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

3. Prečo si nás vyberiete?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktorý dokáže zabezpečiť, aby bol tovar poslaný včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.


Hot Tags: kvalita vody kolorimeter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like