Analyzátor kvality vody

Analyzátor kvality vody

Pohyblivý celkový fosforový kolorimetr LH-P35 sa používa hlavne na rýchlu detekciu celkovej koncentrácie fosforečných iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy, výsledky merania sú v súlade s medzinárodnými normami. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný analyzátor kvality vody s kolorimetrickým ukazovateľom kvality vody sa používa hlavne na rýchlu detekciu celkovej koncentrácie fosforu vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy, výsledky meraní sú v súlade s medzinárodnými normami. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.

parameter:

Meno Produktu

Prenosný analyzátor kvality vody na báze kolorimetra s celkovým obsahom fosforu

Testovacia položka

Celkový fosfor

Rozsah merania

0,00 ~ 2.00mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

620 - 625 mm

presnosť

5%

Testovacia metóda

Molybdénové antimónové spektrofotometrie

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220gNaša spoločnosť:  

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Motto:

image013.jpg


Naša služba:

image009.jpg

FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Ko čo môžeme získať, ak s vami spolupracujeme?

Poskytneme vám bezplatný dizajn boxov a profesionálne fotky na uvedenie na trh; tiež vám odporučí nové produkty každý mesiac; podporovať nové produkty a vzorky pre budúce nové produkty.

3. Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Potvrďte s nami model, ktorý zakúpite a predplatili ste vzorový poplatok, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky, vrátime tento výberový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

4.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.


Hot Tags: analyzátor kvality vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like