Zvyškový tester chlóru

Zvyškový tester chlóru

Prenosná zvyšková chlórová kolorimetrická aparatúra LH-C01 prebieha pri jednej vlnovej dĺžke a prenosné zvyškové chlórové kolorimetrické zariadenie je špeciálne na analyzovanie Cl vo vode s koncentráciami od 0 do 3 mg / l.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný zvyškový testerov kolorimetrie chlóru prebieha pri jednej vlnovej dĺžke a prenosné zvyškové chlórové kolorimetrické zariadenie je špeciálne na analýzu Cl vo vode s koncentráciami od 0 do 3 mg / l. LCD zobrazuje priamo koncentráciu Cl, jednotka je mg / l. Prenosné zvyškové kolorimetrické zariadenie na báze chlóru využíva časť 9 V batérie na dodanie energie, ktorú možno použiť viac ako 40 hodín, pretože mäkkosť korekčného kolorimetrického zariadenia bola nastavená na "úsporné" modely. Stlačte tlačidlo "ON / OFF" na vypnutie napájania po testovaní.

kód:

kód

významov


0.00


Prenosné zvyškové zariadenie bolo nulové


x.xx


Zobraziť výsledok

HHHH

Zobraziť nadmerný rozsah, zriedte vzorku, zopakujte test


00:00


Zobraziť časovanieparameter:

Meno Produktu

Zvyškový tester chlóru

Testovacia položka

Zvyškový chlór

Rozsah merania

0,00 ~ 3.00mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

520-525nm

presnosť

Koncentrácia <1,5 mg="" l;="" ±="" 0,02="" mg="">

Koncentrácia ≥1,5 mg / l; ± 0,05 mg / l

Testovacia metóda

Molybdénové antimónové spektrofotometrie

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g

Naša spoločnosť:  

1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image013.jpg


FAQ:

1. A čo doprava?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Čo je to MOQ?

Zvyčajne nemôžeme nastaviť MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek obchodným typom, vrátane maloobchodu a veľkoobchodu.

3. Ako môžem vybrať vhodnú?

Vážený zákazník, prosím, oznámte nám vaše podrobné požiadavky poštou alebo online, odporúčame Vám vhodnú ako svoju požiadavku.

4. Aká je technická podpora a údržba?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

5. Naša politika: V rámci záručnej lehoty Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, ktoré vám ukážu problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme diely alebo nám odošlete nástroj na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.
Hot Tags: reziduálny chlór tester, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť