Prenosný analyzátor reziduálneho chlóru

Prenosný zvyškový analyzátor chlóru LH-C10 sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie chlórových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný analyzátor reziduálneho chlóru sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie chlórových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.


parameter:

image001.jpg

prevádzka:

(1). Stlačením tlačidla "zapnúť / vypnúť" zapnete napájanie, na obrazovke sa zobrazí "idle", že bootovanie je dokončené.

(2). Vezmite dostatočné množstvo vody na opláchnutie kyvety a viečka, vylejte vzorku vody do kyvety a potom vezmite 5 ml vzorky vody (označené) do kyvety a vymeňte uzáver, utrite vyššie uvedené škvrny vodou sklenenou handričkou, uistite sa na kyvete nie je žiadny zvyšok vody, vložte ho do štrbiny kolorimetra.

(3). Poklopte hadičku za viečko a stlačte tlačidlo "ZERO".

(4). Kalibrácia sa vykonala, ak sa zobrazila hodnota "0,00", vytiahnite kyvetu, otvorte veko, pridajte reziduálne činidlo chlóru do kyvety a kryt zakryte.

(5). Kyvetu zdvihnite nahor a nadol, aby sa činidlá úplne rozpustili. Ak bublina stena, môžete jemne potriasť kyvetou niekoľkokrát, aby bubliny zmizli.

(6). Vložte kyvetu do štrbiny kolorimetra, kryt kyvety zakryte veko (zatienenie), stlačte tlačidlo "READ", výsledok sa zobrazí na obrazovke (jednotka: mg / l)

(7) .Po meraní dlho stlačte tlačidlo "ON / OFF" na vypnutie prístroja, vyčistite kyvetu a slamku.

Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?

Sme továreň.

2. Môžete mi poslať nejaké vzorky na posúdenie?

Áno, môžeme ponúknuť vzorky, ale bude musieť účtovať náklady na výber vzorky, rovnako ako náklady na prepravu. Náklady na vzorky je možné vrátiť po zadaní objednávky.

3. Čo mám robiť, ak neviem, ako používať?

Vážený zákazník, prosím, nebojte sa, ručný používateľ bude odoslaný spolu, môžete nás tiež kontaktovať s technickou podporou.

4. Ako si môžem vybrať ten vhodný?

Vážený zákazník, prosím, oznámte nám vaše podrobné požiadavky poštou alebo online, odporúčame Vám vhodnú ako svoju požiadavku.

5. A čo dátum dodania?

Zvyčajne ponúkame dva týždne po potvrdení objednávky a prijatej platbe a môžeme tiež akceptovať naliehavú objednávku pre rýchlu dodávku.
Hot Tags: prenosný reziduálny analyzátor chlóru, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť