Prenosný ozónový kolorimetr

Prenosný ozónový kolorimetr LH-DO1 sa používa hlavne na rýchlu detekciu koncentrácie ozónových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy, výsledky merania sú v súlade s medzinárodnými normami. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný ozónový kolorimetr sa používa predovšetkým na rýchlu detekciu koncentrácie ozónových iónov vo vode, pričom sa používa medzinárodná štandardná metóda, výsledky merania sú v súlade s medzinárodnými normami. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.

Teória práce: DPD spektrofotometria. Roztok s činidlom a ozónom sa stáva červeným.

Náš prenosný ozónový kolorimetr je široko používaný v oblastiach vodárenských prác, vodných elektrární, vodných elektrární, staníc na monitorovanie kvality riek a jazier, laboratórneho výskumu, projektov na úpravu vody, poľnohospodárstva, farmácie, chemického priemyslu, metalurgie, kováčstva, textilného dipdye atď. ,

image001.jpg

image003.jpg

 

parameter:

Meno Produktu

Prenosný kolorimetr ozónu

Testovacia položka

ozón

Rozsah merania

0,00 ~ 2.50mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

520-525nm

presnosť

± 0,05 mg / l (koncentrácia <0,50 mg="">

± 5% (koncentrácia ≥ 0,50 mg / l)

Testovacia metóda

DPD spektrofotometria. Roztok s činidlom a ozónom sa stáva červeným.

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


pozor:

Po rozpustení činidla sa skúška dokončí počas 5 minút, 5 minút po určení presnosti, malé množstvo činidla sa nerozpustí, nemá vplyv na detekciu.

Akékoľvek tekuté alebo cudzie látky v štrbine kolorimetra môžu poškodiť prístroj, musíte vyčistiť drážku a potom dať kyvetu.

Keď je koncentrácia zostávajúceho obsahu chlóru pomerne vysoká, činidlo pridané tmavo červenou rýchlo vybledlo, pretože oxidácia a farba činidla bola bielená s chlórom. Ak koncentrácia vody prekročí rozsah prístroja, vzorka vody sa zriedi destilovanou vodou alebo vyčistenou vodou (používa sa po ochladení a nechá sa vychladnúť) a potom sa znova meria, nameraná hodnota vynásobená faktorom riedenia je hodnota koncentrácie vzorky vody.

Tašky s reagenciami sa ľahko odtrhujú a každý povrch sa môže roztrhnúť.

Po každej skúške treba kyvetu umyť, slamka by sa mala niekoľkokrát vyčistiť. Po použití kyvety, ak je vnútorná stena špinavá, môžete ju umyť saponátom a potom úplne umyť vodou.

Povrch kyvety nemôže mať škvrny od vody, škrabance, prach, odtlačky prstov.

 

Motto:

Väčšina výrobkov má certifikát CE / ISO9001 / patent.

image011.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


FAQ:

1. Čo je vaše MOQ? Môžeme prvý krát dostať malý príkaz?

Naša MOQ je založená na cene, nižšie množstvo vyššiu cenu, môžeme akceptovať mix objednávky a skúšobnej objednávky, Plsease potvrdiť detaily s nami.

2. Mohli by ste ponúknuť intaláciu alebo prechod do zámoria?

Áno, ponúkame službu pre zložitý stroj na starosti.

3. Môžem si objednať vzorku?

Určite doručenie vzorky globálnym expresným poplatkom.

4. Prečo si vybrať nás?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktoré dokážu zabezpečiť, aby boli vaše výrobky odoslané včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

5. Čo iné produkty, ktoré dodávate?

Meracie prístroje na meranie kvality vody, ako sú kolorimetre, pH meter, analyzátor chlóru, merač zákalu, DO meter, TDS meter, merač vodivosti, meter ORP, spotrebný materiál na refraktometer a tak ďalej.

 


Hot Tags: prenosný ozónový kolorimetr, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like