Prenosný analyzátor metrov NH-N

Prenosný analyzátor metrov NH-N

Prenosný amoniakálny kolorimetr dusíka LH-N11 sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie iónov amoniakového dusíka vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Prispôsobiteľný kolorimetr amoniakovej dusíka je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Analyzátor metra NH-N sa používa hlavne na rýchly test na získanie koncentrácie iontov amónneho dusíka vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy. Prispôsobiteľný kolorimetr pre amónny dusík je ekologický, test je rýchly a výsledok je presný.


parameter:

Meno Produktu

prenosný analyzátor metrov NH-N

Testovacia položka

Amoniakálny dusík

Rozsah merania

0,00 ~ 10.00mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

470 - 5475 mm

presnosť

conc.≤5.00mg / l: ± 5%

konc> 5.00mg / l :. ± 10%

Testovacia metóda

Metóda DPD

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


Naša služba:

image009.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1. Prečo testujeme amoniak vo vode?

Voda pôsobí ako Bronstedova kyselina, keď reaguje s amoniakom . To znamená, že keď sa amoniak rozpustí vo vode , vytvorí sa malé množstvo amoniaku . Množstvo vytvoreného amoniaku závisí od pH, teploty a koncentrácie rozpustených solí vo vode .

2. Ako testujeme amoniak?

Testovanie amónnych iónov. Amoniak má charakteristický ostrý zápach. Vytvára vlhký červený lakmusový papier modrý. Vytvára biely dym chloridu amónneho, keď príde do styku s plynným chlorovodíkom z koncentrovanej kyseliny chlorovodíkovej.

3.Ako sa amoniak dostane do vody?

Amoniak sa dostáva do vody kvôli exkrécii rýb, ktorá ju posiela priamo do vody . Amoniak je tiež spôsobený mŕtvym zvieraťom vo vode . Existujú tri druhy amoniaku , amoniaku (NH4 +) bez amoniaku (NH4) a amoniaku (NH3). Voľný amoniak je typ amoniaku, ktorý je pre ryby veľmi toxický.

4.Ako môže mať amoniak vplyv na kvalitu vody?

Ak je vo vode dostatočne vysoký obsah amoniaku , je pre vodné organizmy ťažké dostatočne vylučovať toxický prostriedok, čo vedie k toxickému nahromadeniu vo vnútorných tkanivách a krvi a potenciálne smrti. Environmentálne faktory, ako napríklad pH a teplota, môžu ovplyvniť toxicitu amoniaku vodných živočíchov.

5. Je amoniak v pitnej vode zle?

Pri hladinách vo vzduchu väčších ako 100 ppm môže spôsobiť vážne poškodenie týchto tkanív. Amoniak je jedovatý pre niektoré druhy rýb a iných vodných organizmov v koncentráciách pod 1 mg / l (ppm) vo vode . ... Len málo ako jedna čajová lyžička 10% roztoku amoniaku môže byť smrteľná.


Hot Tags: prenosné nh-n meter analyzátor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť