Prenosný analyzátor dusíka amoniaku

Prenosný analyzátor dusíka amoniaku

Prenosný laboratórny kolorimetr amoniakálneho dusíka LH-N12 sa používa hlavne na rýchlu detekciu iontovej koncentrácie amoniakového dusíka vo vode, ktorý je detegovaný metódou kyseliny salicylovej a výsledky sú v súlade s medzinárodnými. Prenosný laboratórny amóniový dusíkový kolorimetr je testovaný presne a rýchlo.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

parameter:

Názov výrobku: Prenosný laboratórny kolorimetr

Skúšobná položka: amoniakálny dusík

Rozsah : 0,00 ~ 2,00 mg / l

Svetelná sústava: Kremíková dióda

Vlnová dĺžka : 620 nm

Presnosť : ± 5%

Metóda : Fotometrická metóda kyseliny salicylovej

Prevádzkové podmienky: 0 až 40 ° C, 0 až 90% relatívnej vlhkosti (nekondenzujúca)

Životnosť batérie : 1 × 9V, viac ako 40h

vypnutie : Stlačením tlačidla "ON / OFF" vypnete kolorimetr po teste.

Veľkosť : 180X68X26mm

Hmotnosť : 220 g (vrátane batérie)Naša spoločnosť:  

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Motto:

image013.jpg


Naša služba:

image009.jpg

FAQ:

1. Je voda s nízkym pH zlý pre vás?

Je klasifikovaný ako sekundárny kontaminant pitnej vody, ktorého dopad je považovaný za estetický. EPA však odporúča, aby verejné vodné systémy udržiavali hodnoty pH medzi 6,5 a 8,5, čo je dobrý sprievodca pre jednotlivých majiteľov studní. Voda s nízkym pH môže byť kyslá, prirodzene mäkká a žieravá.

2.Čo je amoniakový dusík vo vode?

Amoniakálny dusík (NH3 - N ) je mierou množstva amoniaku , toxického znečisťujúceho činidla, ktoré sa často nachádza vo výluhu skládky a v odpadových produktoch, ako sú odpadové vody, tekutý hnoj a iné kvapalné organické odpadové produkty.

3.Čo je dôležitosť amoniaku vo vode?

Amoniak je výhodnou živinou obsahujúcou dusík pre rast rastlín. Amoniak sa môže premeniť na dusitany (NO2) a dusičnany (NO3) baktériami a potom ich použiť v rastlinách. Dusičnany a amoniak sú najbežnejšie formy dusíka vo vodných systémoch. Dusičnany prevažujú v neznečistených vodách.

4. Prečo je amoniak základom?

Amoniak je typickým slabým základom . Samotný amoniak zjavne neobsahuje hydroxidové ióny, ale reaguje s vodou za vzniku amónnych iónov a hydroxidových iónov. Avšak reakcia je reverzibilná a kedykoľvek je asi 99% amoniaku prítomných ako molekuly amoniaku .

5.Môžete vonia amoniak z vody?

Chlóramín je menej reaktívny ako chlór, vrátane menej reaktívneho na vzduch. ... "Ak je to potrebné, chlóramín a amoniak je možné úplne odstrániť z vody varením ; bude to trvať 20 minút jemného varu . Len krátka vôňa vody (na prípravu kávy, polievky alebo čaju) odstránila približne 30% chlóramínu.


Hot Tags: prenosný amoniak analyzátor dusíka, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť