Zariadenie na testovanie vody v bazéne

Zariadenie na testovanie vody v bazéne

Prenosný ozónový kolorimetr LH-DO1 sa používa hlavne na rýchlu detekciu koncentrácie ozónových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy, výsledky merania sú v súlade s medzinárodnou metódou. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný kolorimetr ozónového merača sa používa hlavne na rýchlu detekciu koncentrácie ozónových iónov vo vode s použitím medzinárodnej štandardnej metódy, výsledky merania sú v súlade s medzinárodnými normami. Environmentálny, rýchly a presný nástroj je najlepšou voľbou namiesto medzinárodnej metódy.

Teória práce: DPD spektrofotometria. Roztok s činidlom a ozónom sa stáva červeným.


image001.jpg

image003.jpg

 

parameter:

Meno Produktu

Prenosný kolorimetr ozónového meradla

Testovacia položka

ozón

Rozsah merania

0,00 ~ 2.50mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

520-525nm

presnosť

± 0,05 mg / l (koncentrácia <0,50 mg="">

± 5% (koncentrácia ≥ 0,50 mg / l)

Testovacia metóda

DPD spektrofotometria. Roztok s činidlom a ozónom sa stáva červeným.

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


Motto:

Väčšina výrobkov má certifikát CE / ISO9001 / patent.

image011.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


FAQ:

1.Čo je použitie rozpusteného kyslíka?

Meranie merania rozpusteného kyslíka (DO) na určenie kvality vody v rôznych aplikáciách vrátane odpadových vôd, akvárií a liahní na ryby. Súčasne zobrazuje hodnoty DO a teploty. Jednotka drží a vyvoláva minimálne a maximálne hodnoty. Obsahuje automatickú kompenzáciu teploty a kalibráciu vzduchu.

2. Kyslíkomer?

Nekombinovaný kyslík alebo voľný kyslík (O2) je kyslík, ktorý nie je viazaný na žiadny iný prvok. Rozpusteným kyslíkom je prítomnosť týchto voľných molekúl O2 vo vode. Spojená molekula kyslíka vo vode (H2O) je v zlúčenine a nezapočítava sa do úrovní rozpusteného kyslíka .

3.Čo je dôležitosť rozpusteného kyslíka?

Prečo je dôležitý rozpustený kyslík . Analýza rozpusteného kyslíka meria množstvo plynného kyslíka (02) rozpusteného vo vodnom roztoku. Kyslík sa dostáva do vody difúziou z okolitého vzduchu, prevzdušňovaním (rýchlym pohybom) a ako odpadovým produktom fotosyntézy.

4.Čo sa používa na meranie rozpusteného kyslíka?

Senzor rozpusteného kyslíka môže byť použitý v laboratóriu alebo v teréne. Snímače DO môžu byť navrhnuté pre testy biochemickej spotreby kyslíka (BOD), odber vzoriek na mieste alebo aplikácie dlhodobého monitorovania. Merač rozpusteného kyslíka , sonda na kvalitu vody alebo systém na zaznamenávanie údajov možno použiť na zaznamenávanie údajov merania vykonaných snímačom DO.


Hot Tags: bazén testovanie vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť