Kolorimetr testeru Ph Cl2

Kolorimetr testeru Ph Cl2

Prenosný kolorimetr LH-C03 na testovanie oxidu chlórovodíka sa používa v oblastiach vodárenských, vodárenských, čistiarní odpadových vôd, stanice na monitorovanie kvality riečnej a jaziernej vody, laboratórneho výskumu, projektu úpravy vody, poľnohospodárstva, farmácie, chemického priemyslu, metalurgie, kováčstva, textilu dipdye atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný tester oxidu chloričitého sa používa v oblastiach vodárenských, vodárenských, čistiarní odpadových vôd, staníc na monitorovanie kvality riečnej a jaziernej vody, laboratórneho výskumu, projektov na úpravu vody, poľnohospodárstva, farmácie, chemického priemyslu, hutníctva, kováčstva, textilnej difézie atď. Prenosný tester oxidu chrómu môže testovať koncentráciu iónov chlórdioxidu vo vode.

parameter:

Meno Produktu

pH cl2 tester kolorimetra

Testovacia položka

Chlórdioxid

Rozsah merania

0,00 ~ 5.00mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

520-525nm

presnosť

± 5%

Testovacia metóda

Metóda DPD

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg

Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg

FAQ:

1.Čo je chlórdioxid?

Chlórdioxid (ClO2) je žltozelený plyn s vôňou podobnou chlóru s vynikajúcou schopnosťou distribúcie, penetrácie a sterilizácie vďaka svojej plynnej povahe. Hoci chlór vo svojom názve má chlór, jeho vlastnosti sú veľmi odlišné, rovnako ako oxid uhličitý sa líši od elementárneho uhlíka. Chlórdioxid bol uznávaný ako dezinfekčný prostriedok od začiatku 20. storočia a bol schválený Americkou agentúrou pre ochranu životného prostredia (EPA) a US Food and Drug Administration (FDA) pre mnoho aplikácií. Bolo preukázané, že je účinné ako širokospektrálne, protizápalové, baktericídne, fungicídne a vírusové činidlo, rovnako ako dezodorant, a je tiež schopný inaktivovať beta-laktámy a zničiť tak čierne červy, ako aj ich vajíčka.

2. Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Potvrďte s nami model, ktorý zakúpite a predplatili ste vzorový poplatok, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky, vrátime tento výberový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

3. Môžete mi poslať nejaké vzorky na posúdenie?

Áno, môžeme ponúknuť vzorky, ale budú musieť účtovať náklady na výber vzorky, rovnako ako náklady na prepravu. Náklady na vzorky je možné vrátiť po zadaní objednávky.

4. A čo sa týka popredajného servisu?

môžeme dodať profesionálne videá a inžinieri online školenia.Hot Tags: ph cl2 tester kolorimeter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť