Prenosný kolorimetr s viacerými parametrami

Multiparametrový prenosný kolorimetr LH-NP2 má vynikajúci dizajn optického systému s pokročilým mikroprocesorovým čipom, humanizovaným ovládacím rozhraním, jednoduchý a pohodlný, využíva špecializovanú optickú kolorimetrickú kyvetu, vysoko presný vysoko presný senzor svetelnej sily a svetelný zdroj.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Multiparametrový prenosný kolorimetr pre kolorimetrické stanovenie jednotlivých vlnových dĺžok. Multiparametrový prenosný kolorimetr sa môže použiť na stanovenie koncentrácie amoniakálneho dusíka a celkového fosforu vo vzorkách vody, koncentrácia amoniakálneho dusíka sa pohybuje od 0 do 5,00 mg / l, koncentrácia celkových zmien fosforu v rozmedzí 0-1,5 mg / l. Mg / L na priame zobrazenie koncentrácie amoniakového dusíka. Multiparametrový prenosný kolorimetr používa 9V batériový zdroj, nástroj nastaví úsporný stav, takže batéria môže byť použitá viac ako 40 hodín. Po dokončení procesu merania stlačte tlačidlo "on / off" na vypnutie napájania. Multiparametrový prenosný kolorimetr je vybavený dvomi špeciálnymi kyvami, štandardným stanovením akumulačných látok s amoniakovým dusíkom 2 fľaše, 1 fľašami aktivátora fosforu, sáčku reagencie TP, 9V batériou, príručkou na použitie prístroja, kusom látky, odberom vzoriek fľaša, Straw, boli umiestnené v plastovom boxe.

parameter:

Meno Produktu

Multiparametrový prenosný kolorimetr

Testovacia položka

Amoniakálny dusík, celkový fosfor

Rozsah merania

0,00 ~ 5,00 mg / l (amoniakálny dusík)

0,00 ~ 2,00 mg / l (celkový fosfor)

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

470 ~ 475 nm (amoniakálny dusík)

620 až 625 nm (celkový fosfor)

presnosť

± 5%

Testovacia metóda

Amoniakálny dusík: Kolorimetria Nesslerovho činidla. Roztok s činidlom a amoniakálnym dusíkom sa stáva žltý.

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


Vlastnosti:

1. Vynikajúci dizajn optického systému s pokročilým mikroprocesorovým čipom

2. Humanizované ovládacie rozhranie, jednoduché a pohodlné

3. Prijatie špecializovanej optickej kolorimetrickej kyvety, vysoko presné

4. Vysoko presný senzor kremíkovej fotobunky a svetelný zdroj

Bezpečnostné varovanie

Pred použitím prístroja si pozorne prečítajte návod. Osobitná pozornosť by sa mala venovať všetkým rizikám a upozorneniam. Ak sa vám nepožaduje prevádzka, môže spôsobiť poranenie alebo poškodenie prístroja. Ako správnu laboratórnu prax uveďte reagencie použité v procese testovania, pred použitím si prečítajte štítok s výrobkom a kartu bezpečnostných údajov. Pri kontakte s chemikáliami pred nosením ochranných okuliarov je dobrá funkčná špecifikácia, postupujte podľa pokynov starostlivo. Pri kontakte s chemikáliami dôkladne opláchnite vodou. Ak máte otázky týkajúce sa činidla alebo operácie, kontaktujte nás.


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Motto:

image011.jpg


Naša služba:

image009.jpg


FAQ:

1. Čo iné produkty, ktoré dodávate?

Meracie prístroje na meranie kvality vody, ako sú kolorimetre, pH meter, analyzátor chlóru, merač zákalu, DO meter, TDS meter, merač vodivosti, meter ORP, spotrebný materiál na refraktometer a tak ďalej.

2. Ako riešiť spory medzi spoločnosťou Lohand a zákazníkmi počas popredajnej údržby?

Budeme orientovaní na zákazníka a urobíme ústupky v niektorých princípoch, správne zvládneme spory s cieľom maximalizovať spokojnosť zákazníka.

3. A čo služba po predaji?

Záručná doba je 12 mesiacov, po záruke poskytujeme aj celoživotnú platenú opravu alebo službu.

4. A čo dátum doručenia?

Zvyčajne ponúkame dva týždne po potvrdení objednávky a prijatej platbe a môžeme tiež akceptovať naliehavú objednávku pre rýchlu dodávku.

5. Poskytujete vzorky? je to zadarmo alebo extra?

Môžeme ponúknuť vzorku, je to navyše


Hot Tags: multiparametrový prenosný kolorimetr, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like