Multi-parameter Prenosný detektor kvality vody

Multiparameter Prenosné kvality vody test meter sa zameriava na strednej a high-end trhu, to je najnovší produkt vyvinutý našou spoločnosťou, ktoré používajú spectrophometry method.It môže testovať desiatky položiek a je vhodný pre testovanie kvality vody v rôznych priemyselných odvetviach.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Prehľad


Tento nástroj prijíma spektrofotometrickú metódu. Podpora 4 druhov rôznych spoločných vlnových dĺžok (420 nm, 470 nm, 520 nm, 620 nm), môže testovať viacparametre a je použiteľná vo všetkých odvetviach. Tento nástroj má nižšie uvedené funkcie:

1.No pohyblivé časti vo vnútri, vysoká presnosť merania.

2.Malé množstvo požadovaných vzoriek a činidiel, rýchla rýchlosť.

3.Profesionálny dizajn optických obvodov, dobrá optická stabilita.

4.Malé rozmery, nízka hmotnosť, stupeň krytia IP65 alebo vyšší.

 

Prístroj je prísne p roduced v súlade s ISO9001 2015 systému riadenia kvality.A bol zložený prísny test pred odchodom z továrne.

 

Technický parameter

Rozsah merania absorbancie

0-3,0 Abs

Stabilita optickej dráhy

≤ ± 0.005Abs / 30min

Rozlíšenie absorpcie

0.001Abs

Trieda IP

IP65 vyššie

Životnosť LED

100000 hodín

Životnosť optického filtra

5 rokov

Menovitý výkon

0,3W

Prevádzka opakovateľná

≤ ± 0.01Abs

Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg


FAQ:

1.Any záruka na tovar?

1) .Táto položka je dodávaná s 12 mesačnou zárukou výrobcu od dátumu zakúpenia. Osobitné okolnosti budú jasne uvedené v zozname.

2) .Ak vaša položka bola poškodená počas prepravy alebo sa stala chybnou v záručnej dobe, pošlite nám e-mail s obrázkami alebo videom, aby ste ukázali problém.

3) .Prosím skontrolujte všetko starostlivo potom, čo ste dostali balík, akékoľvek poškodenie okrem DOA (Dead-On-Arrival) by nebolo pokryté, ak je to vaša chyba.

4). Náhradné výrobky majú rovnakú záruku ako vrátené výrobky.

2.Keď ho dostanem po zaplatení?

Vážený zákazník, normálne modely môžu byť dodané s 7-21 dňami, prosím kontaktujte nás pre kontrolu času prepravy na Vašu adresu.

3. Môžete mi poslať nejaké vzorky na preskúmanie?

Áno, môžeme ponúknuť vzorky, ale bude musieť účtovať náklady na vzorku, ako aj náklady na prepravu. Vzorové náklady môžu byť vrátené po zadaní objednávky.

4. Aké sú vaše platobné podmienky?

Platba 100% T / T, Western Union, L / C, kreditná karta ect. vopred, pred odoslaním.Hot Tags: multi-parameter prenosný detektor kvality vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like