Laboratórny kolorimeter amoniakálny dusík

Prenosný laboratórny kolorimeter amoniakálneho dusíka sa používa najmä na rýchlu detekciu koncentrácie iónov amoniakového dusíka vo vode, ktorá sa deteguje metódou kyseliny salicylovej a výsledky sú v súlade s medzinárodnými. Prenosný laboratórny kolorimeter amoniakálny dusík sa testuje presne a rýchlo.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

portable meter

parameter:

Názov produktu: Prenosný laboratórny kolorimeter

Testovaná položka: amoniakálny dusík

Rozsah: 0,00 ~ 2.00mg / L

Ľahká omáčka: kremíková dióda

Vlnová dĺžka: 620 nm

Presnosť: ± 5%

Metóda : Kyselina salicylová Fotometrická metóda

Prevádzkové podmienky: 0 až 40 ℃, 0 až 90% relatívna vlhkosť (bez kondenzácie)

Životnosť batérie : 1 × 9V, viac ako 40 hodín

vypnutie : Stlačením tlačidla „ON / OFF“ vypnite kolorimeter po teste.

Veľkosť: 180X68X26mm

Hmotnosť : 220 g (vrátane batérie)


O amoniakovom dusíku

Amoniakový dusík znamená dusík prítomný vo forme voľného amoniaku (NH3) a amónnych iónov (NH4) vo vode. Obsah dusíka v živočíšnych organických zlúčeninách je všeobecne vyšší ako v organických rastlinných zlúčeninách. Súčasne je organická hmota obsahujúca dusík vo výkaloch ľudí a zvierat veľmi nestabilná a ľahko sa rozloží na amoniak. Preto, keď sa zvýši obsah dusíka amoniaku vo vode, týka sa to nitridu vo forme amoniaku alebo amónnych iónov.

ammonia nitrogen colorimeter

O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.


FAQ:

A čo dodacia lehota Lohandu?

Dodané do 3 dní po zaplatení.

A čo preprava?

V prípade vzorovej objednávky by ju zaslala expresná spoločnosť, ako sú UPS, Fedex, TNT atď. S nimi úzko spolupracujeme a ak máte expresný inkasný účet, nebudete nás musieť platiť. mať našu spoluprácu špeditéra a môžete tiež použiť svojho VSP špeditéra.

Poskytujete darčekovú krabičku na mieru?

Áno, vieme vyrobiť vlastný box s vašim dizajnom.

Aký je váš MOQ?

1 kus.

Môžete urobiť súkromnú značku?

Áno, samozrejme. OEM je absolútne podporovaný; na balení alebo zariadeniach.Hot Tags: laboratórny kolorimeter amoniakový dusík, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like