Zariadenie na kolorimetre chlóru

Zariadenie na kolorimetre chlóru

Prenosná zvyšková chlórová kolorimetrická aparatúra LH-C01 prebieha pri jednej vlnovej dĺžke a prenosné zvyškové chlórové kolorimetrické zariadenie je špeciálne na analyzovanie Cl vo vode s koncentráciami od 0 do 3 mg / l.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosný zvyškový testerov kolorimetrie chlóru prebieha pri jednej vlnovej dĺžke a prenosné zvyškové chlórové kolorimetrické zariadenie je špeciálne na analýzu Cl vo vode s koncentráciami od 0 do 3 mg / l. LCD zobrazuje priamo koncentráciu Cl, jednotka je mg / l. Prenosné zvyškové kolorimetrické zariadenie na báze chlóru využíva časť 9 V batérie na dodanie energie, ktorú možno použiť viac ako 40 hodín, pretože mäkkosť korekčného kolorimetrického zariadenia bola nastavená na "úsporné" modely. Stlačte tlačidlo "ON / OFF" na vypnutie napájania po testovaní.

parameter:

Meno Produktu

Zvyškový tester chlóru

Testovacia položka

Zvyškový chlór

Rozsah merania

0,00 ~ 3.00mg / l

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

520-525nm

presnosť

Koncentrácia <1,5 mg="" l;="" ±="" 0,02="" mg="">

Koncentrácia ≥1,5 mg / l; ± 0,05 mg / l

Testovacia metóda

Molybdénové antimónové spektrofotometrie

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g

Naša spoločnosť:  

1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image013.jpg


FAQ:

1. Ak chceme tiež kúpiť malú čiastku (skúšobnú objednávku) svojich produktov, mohli by ste to zabezpečiť? Napríklad 50 sád? A čo sa týka štítkov, môžete nám poslať etikety na rastliny v menšom množstve, aby sme zistili, či to bude predávať a testovať produkt?

Áno, mohlo by to byť v poriadku pre počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar bude musieť byť vyrobený spolu s ďalšími objednávkami zákazníka pomocou nášho súčasného balíka. A cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.

2.Ako je dlhý čas dodania?

Zvyčajne je dodacia lehota 5-15 dní v závislosti od množstva objednávky a zásob.

3. Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Potvrďte s nami model, ktorý zakúpite a predplatili ste vzorový poplatok, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky, vrátime tento výberový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

4.Ktoré služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.


Hot Tags: zariadenia na farbenie chlóru, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť