Analyzátor amoniaku vo vode

Analyzátor amoniaku vo vode

Multiparametrový prenosný kolorimetr LH-NP2 má vynikajúci dizajn optického systému s pokročilým mikroprocesorovým čipom, humanizovaným ovládacím rozhraním, jednoduchým a pohodlným, prijíma špecializovanú optickú kolorimetrickú kyvetu, vysoko presný vysoko presný senzor svetelnej sily a svetelný zdroj.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

parameter:

Meno Produktu

analyzátora amoniaku vo vode

Testovacia položka

Amoniakálny dusík, celkový fosfor

Rozsah merania

0,00 ~ 5,00 mg / l (amoniakálny dusík)

0,00 ~ 2,00 mg / l (celkový fosfor)

Zdroj svetla

LCD

vlnová dĺžka

470 ~ 475 nm (amoniakálny dusík)

620 až 625 nm (celkový fosfor)

presnosť

± 5%

Testovacia metóda

Amoniakálny dusík: kolorimetria Nesslerovho činidla. Roztok s činidlom a amoniakálnym dusíkom sa stáva žltý.

Pracovné podmienky

0 ~ 40 ℃, Rh: 0-90%

rozmer

180 mm * 68 mm * 26 mm

závažia

220g


Bezpečnostné varovanie

Pred použitím prístroja si pozorne prečítajte návod. Osobitná pozornosť by sa mala venovať všetkým rizikám a upozorneniam. Ak sa vám nepožaduje prevádzka, môže spôsobiť poranenie alebo poškodenie prístroja. Ako správnu laboratórnu prax uveďte reagencie použité v procese testovania, pred použitím si prečítajte štítok s výrobkom a kartu bezpečnostných údajov. Pri kontakte s chemikáliami pred nosením ochranných okuliarov je dobrá funkčná špecifikácia, postupujte podľa pokynov starostlivo. Pri kontakte s chemikáliami dôkladne opláchnite vodou. Ak máte otázky týkajúce sa činidla alebo operácie, kontaktujte nás.


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg

Motto:

image011.jpg


Naša služba:

image009.jpg


FAQ:

1.Ak sme model nenašli z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

2.Naša politika: V rámci záručnej lehoty, Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby ste preukázali problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme náhradné diely alebo nám zašlete späť na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.

3.Predávate iné značky Produkty? A prijímate OEM?

Nie, nepredávame iné produkty, ale môžete mi poslať podrobnú požiadavku na špecifikáciu, ak je naša značka v poriadku. A prijímame OEM.

 

 


Hot Tags: analyzátor čpavku vo vode, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť