pH sonda

pH sonda

pH sonda E-6501, elektróda pH sondy, zariadenie na meranie potenciálnej hodnoty elektródy, je časťou pH, ktorá je v kontakte s nameraným roztokom. Elektródy použité v potenciálnej analýze sa nazývajú primárne batérie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: pH sonda E-6501

Elektróda pH sondy, zariadenie na meranie potenciálnej hodnoty elektródy, je časťou pH, ktorá je v kontakte s nameraným roztokom. Elektródy použité v potenciálnej analýze sa nazývajú primárne batérie. Primárna batéria je systém, ktorý slúži na premenu energie chemickej reakcie na elektrickú energiu, ktorá sa nazýva elektromotorická sila. Elektromotorická sila pozostáva z 2,5 batérie. Medzi nimi je 1,5 batéria nazývaná meracia elektróda, jej potenciál súvisí so špecifickou iónovou aktivitou a druhá 1,5 batéria je referenčná polovičná bunka, ktorá sa zvyčajne označuje ako referenčná elektróda. Všeobecne sa spája s meracím roztokom a je spojený s meracím prístrojom. PH kompozitná elektróda je elektróda, ktorá kombinuje elektródu indikátora pH s referenčnou elektródou. Podľa rôznych materiálov plášťa je možné ich rozdeliť na dva druhy plastovej škrupiny a skla. Použitie kompozitnej elektródy je výhodnejšie ako relatívna elektróda indikátora.


parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Kedy dodávate?

Obvykle za 7-30 dní.

2. Čo môže spoločnosť Lohand poskytovať popredajnú službu?

Popredajný servis spoločnosti Lohand je rozdelený na dve časti: technickú podporu a údržbu.

3.Naša politika: V rámci záručnej lehoty, Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby ste preukázali problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme diely alebo nám zašlete nástroj na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.

4.Podrobte nižšie uvedené informácie, keď zadáte dotaz.

Základné informácie: tok, médium, výťah, tlak atď.

5.Môžete urobiť na zákazku?

OEM.ODM privítal.

1). Silu vytlačte svoje logo na výrobok.

2). Objednávaná farba.

3). Navrhnite a vyrobte na základe vašej myšlienky a návrhu.


Hot Tags: pH sonda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť