pH elektroda

pH senzor E-6503 s rozsahom merania pH 0-14.Poznámka: Konektor BNC bude predvolenou voľbou. Ale konektor žiletiek Y, konektor kolíkov sú k dispozícii, prosím, prosím, keď nám objednáte.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: pH meter elektroda E-6503

PH elektróda je zariadenie, ktoré sa používa na meranie hodnoty potenciálu elektródy na pH metre v kontakte s testovaným roztokom. Elektródy použité v potenciometrickej analýze sa nazývajú primárne bunky. Galvanický článok je systém, ktorý slúži na to, aby sa energia chemickej reakcie zmenila na elektrickú energiu a napätie batérie sa nazýva elektromotorická sila. Elektromotorická sila sa skladá z dvoch polovičných batérií. Jedna polovica buniek sa nazýva meracia elektróda, jej potenciál súvisí so špecifickou iónovou aktivitou a druhá polovičná bunka je referenčná polovičná bunka, zvyčajne nazývaná referenčná elektróda, ktorá je vo všeobecnosti spojená s meracím roztokom a je spojená s meracieho prístroja. PF kompozitná elektróda je elektróda, ktorá kombinuje pH indikačnú elektródu a referenčnú elektródu, ktorá môže byť rozdelená do dvoch druhov plastovej škrupiny a skla podľa rôznych obalových materiálov. V porovnaní s indikačnou elektródou je kompozitná elektróda vhodnejšia.


parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ako o preprave?

1) Pri objednávke vzorky by to bolo odoslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne zozbieraný účet, nepotrebujete nám zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Môžem pridať svoje logo na svoj produkt?

Áno, musíte nám poslať svoje umelecké dielo vo vysokom rozlíšení, navrhneme vizuálny pre potvrdenie.

3.Are obchodná spoločnosť alebo výrobca?

Sme továreň.

4. Čo môže spoločnosť Lohand poskytovať popredajnú službu?

Popredajný servis spoločnosti Lohand je rozdelený na dve časti: technickú podporu a údržbu.

5. Mohli by ste ponúknuť intaláciu alebo záchranu zámoria?

Áno, ponúkame službu pre zložitý stroj na starosti.


Hot Tags: pH meter elektroda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like