PH Sklenená elektróda

PH Sklenená elektróda

pH sonda E-6501, elektróda pH sondy, zariadenie na meranie potenciálnej hodnoty elektródy, je časťou pH, ktorá je v kontakte s nameraným roztokom. Elektródy použité v potenciálnej analýze sa nazývajú primárne batérie.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: pH sonda E-6501

Sklenená elektróda je typ iontovo selektívnej elektródy vyrobenej z dopovanej sklenenej membrány, ktorá je citlivá na špecifický ión. Najbežnejšou aplikáciou iontovo-selektívnych sklenených elektród je meranie pH . PH elektróda je príkladom sklenenej elektródy, ktorá je citlivá na vodíkové ióny. Sklené elektródy zohrávajú dôležitú úlohu v prístrojovej technike na chemickú analýzu a fyzikálno-chemické štúdie. Napätie sklenenej elektródy vzhľadom na určitú referenčnú hodnotu je citlivé na zmeny v aktivite určitého typu iónov.

parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

Ako funguje pH elektróda?

PH meter to využíva a funguje ako voltmetr: meria napätie (elektrický potenciál) produkované riešením, ktorého kyslosť nás zaujíma, porovnáva ho s napätím známeho riešenia a využíva rozdiel v napätí ( "potenciálny rozdiel" medzi nimi, aby odvodili ...

2.Ktorá elektróda sa používa v meradle pH?

Zásadne sa pH meter skladá z voltmetra pripojeného k elektrode reagujúcej na pH a referenčnej (nemeniteľnej) elektródy. Elektróda reagujúca na pH je zvyčajne sklo a referenciou je zvyčajne elektróda chloridu ortuťnatého (kalomelová), aj keď sa niekedy používa elektróda strieborná-chlorid strieborná .

3. Prečo sa pH elektróda udržiava v roztoku KCL?

Vždy udržiavajte pH elektródu vlhkú. Odporúčame uložiť elektródu do roztoku 4 M KCl . Ak nie je k dispozícii 4 M KCl , použite tlmivý roztok s pH 4 alebo 7. NEKLIDUJTE elektródu v destilovanej alebo deionizovanej vode - spôsobí to, že ióny vytekajú zo sklenenej banky a elektróda nebude potrebná.

4. Prečo sa používa sklenená elektróda v metre PH?

Sklenená elektróda je typ iontovo selektívnej elektródy vyrobenej z dopovanej sklenenej membrány, ktorá je citlivá na špecifický ión. Najbežnejšou aplikáciou iontovo-selektívnych sklenených elektród je meranie pH . PH elektróda je príkladom sklenenej elektródy, ktorá je citlivá na vodíkové ióny.


Hot Tags: ph sklenená elektróda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť