Priemyselná sonda Ph

Priemyselná sonda Ph

pH elektródy E-201-9 pre bežné meranie (plast). Celkový účel: rutinné ph.Pre robustné použitie: pre pole, školské alebo laboratórne použitie.Poznámka: Konektor BNC bude predvolená voľba.Ale Y konektor blade, k dispozícii, uveďte, prosím, pri objednávke nám.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov výrobku: priemyselná sonda pH E-201-9

parameter:

Názov výrobku: priemyselná pH sonda pre bežné meranie (plast). Všeobecný účel: rutinný ph.Pro robustné použitie: pre použitie v teréne, škole alebo laboratóriu.

Rozsah PH

Temp. Rozsah (℃)

Typ kvapalného spoja

Referenčné spojenie

Interný typ referencie

Rozmery (mm)

0-14

5-60

vlákno

Single / Doplňovacie

Ag / AgCl

φ12x160

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Ako môžem získať vzorku? Aký je poplatok za výber vzorky? Je vratná?

Potvrďte s nami model, ktorý zakúpite a predplatili ste vzorový poplatok, po vykonaní testu a kvalifikácie vzorky, vrátime tento výberový poplatok, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od obdržania platby.

3. A čo doprava?

Záleží na vašej požiadavke. Dokážeme letecky doručiť na vaše letisko alebo námorne do vášho prístavu a môžeme tiež doručiť na adresu vašej kancelárie expresnou kuriérom a tiež akceptovať spoluprácu s vašim lodným agentom alebo prepravcom.

4. Ak sme tento model nenašli z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

 Hot Tags: priemyselné ph sondy, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like