Elektronický senzor Ph

Elektronický senzor Ph

pH-meter sonda E-201 s rozsahom merania 0-14 pH. Poznámka: BNC konektor je štandardne voliteľný. Ale Y konektor konektorov, kolíky konektora sú k dispozícii, prosím, uveďte, kedy si objednáte.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Názov produktu: pH meter sonda E-201


parameter:

1.jpg

Poznámky:

Starostlivosť o pH meter závisí od typu použitej elektródy. Keď sa používa často, je lepšie udržiavať elektródu vlhkú, pretože zvlhčovanie suchej elektródy trvá dlho, sprevádzané posunom signálu. Moderné pH metre však nevadí, že ich elektródy vysychajú, ak boli dôkladne opláchnuté vodou z vodovodu alebo chloridom draselným. Pri expedícii, meraní morskej vody, môže byť pH meter ponechaný vlhký s morskou vodou. Na dlhšie obdobie sa však odporúča navlhčiť roztokom chloridu draselného pri pH = 4 alebo v kyslom kalibračnom pufri s pH = 4,01. pH metre nechcú zostať v destilovanej vode.
Všimnite si, že pH sonda udržiavaná v kyslom roztoku vlhká, môže ovplyvniť výsledky, keď nie je vypláchnutá pred vložením do testovacej liekovky. Pamätajte, že kvapalina s pH = 4 má viac ako 10 000 vodíkových iónov ako kvapalina s pH = 8. Takže jedna kvapka pH = 4 v injekčnej liekovke, ktorá meria 400 kvapiek pH = 8, skutočne narúša merania! Pamätajte tiež, že kalibračné roztoky sa skladajú z chemických pufrov, ktoré sa snažia udržiavať konštantné hodnoty pH, takže kontaminácia testovacej liekovky pufrom je naozaj vážna.


Naša spoločnosť:

1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpgHot Tags: elektronické ph senzor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť