Digitálny PH snímač

Digitálny PH snímač

pH senzor E-6503 s rozsahom merania pH 0-14.Poznámka: Konektor BNC bude predvolenou voľbou. Ale konektor žiletiek Y, konektor kolíkov sú k dispozícii, prosím, prosím, keď nám objednáte.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: digitálny pH senzor E-6503

PH elektróda je zariadenie, ktoré sa používa na meranie hodnoty potenciálu elektródy na pH metre v kontakte s testovaným roztokom. Elektródy použité v potenciometrickej analýze sa nazývajú primárne bunky.


parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

2.Ako dodať tovar na skúšobnú objednávku alebo malý poriadok?

Pre malé objednávky uprednostňujeme výber medzinárodných expresných služieb, ako napríklad DHL, TNT, EMS, ktoré sú pre zákazníka rýchlejšie a pohodlnejšie. Tiež spolupracujeme s expresným agentom, ktorý nám môže poskytnúť veľkú zľavu za expresný poplatok, ktorý je oveľa nižší, ako je oficiálny. V prípade tovaru s odpojiteľnou batériou môže byť expresný poplatok nižší, ak je tovar odoslaný bez akumulátora.

3.Ktoré služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

4. Môžete mi poslať niekoľko vzoriek na posúdenie?

Áno, môžeme ponúknuť vzorky, ale budú musieť účtovať náklady na výber vzorky, rovnako ako náklady na prepravu. Náklady na vzorky je možné vrátiť po zadaní objednávky.


Hot Tags: digitálny ph senzor, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť