Testovacie pero Water Tds

Prvok 1, Súčasne meria celkové množstvo rozpustených látok (TDS), elektrickú vodivosť (EC) a teplotu. 2. Jednoduché ovládanie a ľahké prenášanie; 3. Zobrazenie stavu pitnej vody; 4. Dizajn s nízkou spotrebou energie, výdrž batérie je asi 1500 krát; 5. Vysoká presnosť a automatická kompenzácia teploty;
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

testovacie pero na vodu TDS

water tds test pen


testovacie pero na vodu TDS

Testovaná položka

Rozsah merania

presnosť

Rozhodnutie

Ostatné technické

TDS

0-1999ppm

±2%F.S

1ppm

Pracovné napätie: 1X3V

Pracovný stav: 0-50 ℃

vodivosť

0-4000μS / cm

±2%F.S

0-4000μS / cm

teplota

0-99℃

±0.6%F.S

0.1℃


testovacie pero na vodu TDS

TDS: TDS obsahuje zmes anorganických solí, väčšinou sodíka, chloridu, draslíka, vápnika a horčíka. Namiesto testovania konkrétnych komponentov sa TDS monitoruje meraním vodivosti vody pomocou digitálneho merača. Neexistuje žiadny testovací prúžok alebo súprava farebných diskov, ktoré by sa tu dali použiť, hoci aspoň jedno rozhranie vodomerov s smartfónom.

TDS=celková rozpustená tuhá látka, ktorá je soľou, kovom alebo minerálnou látkou vo vode. Stlačením tlačidla TDS potlačí vašu celkovú úroveň čistoty vody, ktorá sa zobrazí na obrazovke v ppm (ppm). Čím nižšia je úroveň TDS, tým čistejšia je voda, pričom 0 ppm je čistá voda. TDS je vynikajúci nástroj na kontrolu kvality vody z vodovodu alebo na informácie o tom, kedy zmeniť prívod vody. (Glukometer netestuje biologické kontaminanty.) TDS je vynikajúci nástroj na pitnú vodu, filtráciu a čistenie vody, koloidné striebro, hydroponiu (otestujte
výživné látky), akváriá, systémy RO / DI, bazény a kúpele, komerčné a priemyselné aplikácie a ďalšie. TDS je robustný model, ktorý obsahuje ochranné puzdro na prenášanie.


testovacie pero na vodu TDS

Založená v roku 2008 Hangzhou Lohand Biological TechnologyCo., Ltd je národný high-tech podnik so zameraním na výskum, vývoj, výrobu a predaj produktov na monitorovanie kvality vody. Spoliehajúc sa na technológiu vedeckého výskumu univerzity v Zhejiang, spoločnosť Thecompany založila zosilňovač RGG; D centrá v Jianggan ScienceTechnology Park a West Lake ScienceTechnologyPark. Lohandhas vyvinul viac ako 100 inovácií v priemysle kvality vody, vrátane vysoko presných prístrojov na analýzu kvality vody, online monitorovacieho zariadenia internet vecí, elektrochemických senzorov, rýchlych diagnostických reagencií a testovacích prúžkov. Produkt má desiatky národných patentov. Spoločnosť je priekopníkom v priemysle rýchleho monitorovania. kvality vody pre domácnosť.
Spoločnosť má v súčasnosti viac ako 200 ľudí, vrátane takmer 40 R& Zamestnanci D a viac ako 15 ľudí má stredné a vyššie odborné a technické tituly. Podnik pokrýval celú krajinu, vyvážal do Európy, Ameriky, Ázie, Afriky, Japonska a ďalších krajín a postupne vybudoval globálnu sieť prevádzky a služieb.
Spoločnosť vždy dodržiavala obchodnú filozofiu spoločnosti" zameriava sa na kvalitu a neustále inovuje a vytvára hodnotu pre zákazníkov" ;. S normalizovanou výrobou podľa normy ISO9001, intenzívnym riadením, silnou technickou silou a perfektným popredajným servisom otvára nový kurz v oblasti kontroly kvality vody.


testovacie pero na vodu TDS

O nás

Multikarametrické analyzátory kvality vody

Vonkajší priestor v jednom metri

Reaktor COD

Viacparametrický prenosný detektor kvality vody

Ohrievač termostatu vzorky vody

Fluorescenčná elektróda rozpusteného kyslíka

Salinometer typu pera

Zvyšková chlórová elektróda

Prenosný analyzátor kvality vody

DO merač rozpusteného kyslíka

Digitálny refraktometer

Séria rýchlej detekcie

Série trubíc na porovnávanie farieb


testovacie pero na vodu TDS

1.Ako môžem získať vzorku? Aký je výberový poplatok? Je to vratné?

Odpoveď: Potvrďte, prosím, s nami model, ktorý si kúpite, a uhradili ste vzorový poplatok. Po testovaní a kvalifikácii vzorky vám tento vzorový poplatok vrátime, keď zadáte hromadnú objednávku. Vzorku môžeme odoslať do 2 pracovných dní od prijatia platby.

2.Aký je najvyšší čas?

Odpoveď: Spravidla trvá 3 až 5 pracovných dní od prijatia platby.

3. Dokážete urobiť OEM servis?

Odpoveď: Môžeme poskytnúť konkrétne výrobky potrebné na celom svete za výrazne nižšie náklady. Lohand tiež ponúka program súkromného označovania, ktorý poskytuje vysoko kvalitné laboratórne potreby za nižšie ceny. Ak potrebujete ďalšie informácie o našich programoch OEM alebo Private Label, kontaktujte nás slobodne.

4.Môžeme si kúpiť 1 ks na testovanie vzoriek?

Odpoveď: Áno, radi Vám pošleme 1ks na testovanie kvality, ak máme skladom požadovaného modelu.

5.Aký je spôsob platby?

Odpoveď: Western Union, TT, Moneygram, Paypal, L / C, D / A, D / P atď.


testovacie pero na vodu TDS

1. Ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?

A: Sme továreň.

2. Aké služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Špičkové výrobky (zvláštny dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas; jednoročná záruka; poštové a pozáručné služby); Odborné obchodné konzultácie.

3. Aká je dodacia lehota?

Spravidla to trvá 3 až 5 pracovných dní po prijatí platby.

4. Prečo si vybrať nás?

1) Vysoká kvalita za rozumnú cenu.

2) vysoko účinná výrobná kapacita;

3) Včasné dodanie;

4) Kontrola kvality.

5) Záväzok voči našim zákazníkom.


testovacie pero na vodu TDS

Čo je vodivosť a odpor

Rezistivita Vodivosť vody súvisí s hodnotou odporu vody. Veľká hodnota odporu, zlá vodivosť, nízka hodnota odporu a dobrá vodivosť. Podľa Ohmovho zákona' pri určitej teplote je hodnota odporu R vody nepriamo úmerná vertikálnej ploche prierezu F elektródy a úmerná vzdialenosti L medzi elektródami: R=ρ& ; # 183; L / F, kde ρ je odpor alebo špecifický odpor. Jednotkou odporu je ohm (ohm, kód Ω) alebo mikroohm (μΩ), medzinárodná jednotka (SI) s hodnotou 1Ω rovnajúca sa odporu 106μΩ je ohm (Ω& # 183; M). Ak je plocha prierezu elektródy 1CM2, potom sa hodnota odporu rovná odporu. Rezistivita vody závisí od množstva soli vo vode, koncentrácie iónov vo vode, náboja iónov a rýchlosti iónov. Čistá hydroelektrická rýchlosť je preto veľmi veľká a odolnosť voči ultračistej vode je ešte väčšia. Čím čistejšia je voda, tým väčší je odpor. Vodivosť V dôsledku prítomnosti rôznych rozpustených solí vo vode existuje vo forme iónov. Keď sa do elektródy vloží pár elektród, po nabití sa nabité ióny pohybujú určitým smerom pôsobením elektrického poľa. Stupeň sily elektrickej vodivosti' sa nazýva vodivosť S (alebo vodivosť). Elektrická vodivosť odráža množstvo soli vo vode a je dôležitým ukazovateľom čistoty vody. Čím čistejšia je voda, tým menší je obsah soli, tým väčší je odpor a menšia vodivosť. Ultračistá voda môže ťažko viesť elektrinu. Veľkosť vodivosti sa rovná inverzii odporu, tj: S=1 / R


testovacie pero na vodu TDS

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-mail: info@lohand.net


Hot Tags: testovacie pero na vodu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like