Vodná hladina Tds

Vodná hladina Tds

Celkový počet rozpustených pevných látok TDS-3 je jednoduchý nástroj na testovanie úrovne kvality vody, ktorá je populárna v priemysle výroby vody, domácnosti, travllingu a atď. Používa sa v pitnej vode, filtroch vody, hydroponike, akváriách, kúpele.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

názov

celkový rozpustený obsah pevných látok vodu tds úroveň TDS-3

typ

Analyzátor kvality vody

Rozsah merania

TDS: 0-9990ppm (mg / l) Temp: 0-99

presnosť

TDS: ± 2% (FS)

Automatické vypnutie

8 minút

závažia

65g

rozmer

154mmx26mmx19mm

Prevádzková teplota

0 ° C až 50 ° C

Zdroj

2 * 1,5 V (Button cell)

príslušenstvo

1 meter TDS

2 batérie (súčasť balenia)

1 manuál

Aplikovaný rozsah

Merač TDS je jednoduchý nástroj na testovanie úrovne kvality vody, ktorá je populárna v odvetví spracovania vody, domácnosti, travllingu atď.

Situácia v používaní

pitná voda, vodné filtre, hydroponie, akvária, potraviny a káva, bazény a kúpele.

 

použitie:

výroba a spotreba čistej vody, galvanické riešenie, kotolná voda, vodné nádrže, čistota vody v bazéne, riešenie fotografického spracovania, studňa, hlboká studňa, laboratórium, akvakultúra, spracovanie potravín, domáce, kancelárske, mestské zásobovanie vodou, cestovné zdravie.


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ako o preprave?

1) V prípade objednávky na vzorky by to bolo zaslané expresnou spoločnosťou ako UPS, Fedex, TNT atď. Máme s nimi silnú spoluprácu a ak máte výslovne vyzdvihnúť účet, nebudete musieť zaplatiť.

2) Pre hromadnú objednávku, by sa poslal po mori.Máme našu spoluprácu prepravcu a môžete tiež použiť svoje vlastné prepravcu.

2.Ktoré služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

3.Môžete urobiť OEM službu?

Môžeme poskytnúť špecifické produkty potrebné po celom svete za výrazne nižšie náklady.

Spoločnosť Lohand tiež ponúka súkromný program označovania, ktorý poskytuje vysokokvalitné laboratórne dodávky za nižšie ceny.

Ak potrebujete ďalšie informácie týkajúce sa našich programov OEM alebo Private Label, kontaktujte nás bezplatne.

4. Ak chceme tiež kúpiť malú čiastku (skúšobnú objednávku) svojich produktov, mohli by ste to zabezpečiť? Napríklad 50 sád? A čo sa týka štítkov, môžete nám poslať etikety na rastliny v menšom množstve, aby sme zistili, či to bude predávať a testovať produkt?

Áno, mohlo by to byť v poriadku pre počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar bude musieť byť vyrobený spolu s ďalšími objednávkami zákazníka pomocou nášho súčasného balíka. A cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.

5.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Poskytneme používateľom riešenie alebo prevádzku videa.

Pre toľko rokov skúseností naše nástroje fungujú počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

6.Každá záruka na tovar?

1) .Táto položka je dodávaná s 12 mesiacov Záruka výrobcu od dátumu zakúpenia zákazníka. Zvláštne okolnosti budú jasne uvedené v zozname.

2). Ak bola vaša položka poškodená počas prepravy alebo sa v záručnej dobe vyskytla chyba, pošlite nám e-mail s obrázkami alebo videom na zobrazenie problému.

3) .Prosím skontrolujte všetko opatrne po obdržaní balíka, akákoľvek škoda okrem DOA (Dead-On-Arrival) by sa nevzťahovala, ak je to vaša chyba.

4). Náhradné produkty majú rovnakú záruku ako vrátené výrobky.


Hot Tags: voda tds úrovni, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like