Tester kvality vody TDS

Tester kvality vody TDS

TDS-02 tds vodný tester Vodomer kvality vody je ideálny pre všetky základné aplikácie na testovanie vody. TDS vodný skúšač TDS-02, rýchla identifikácia kvality vody, presná detekcia čistoty vody, presnejšia detekcia, inteligentný čip, viacúčelové funkcie
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Prenosné vreckové TDS merače sú ideálne na meranie celkových rozpustených pevných látok vo vode až do 9990 ppm

názov

TDS meter kvality vody

typ

Analyzátor kvality vody

Rozsah merania

TDS: 0-9990ppm (mg / l)

presnosť

TDS: ± 2% (FS)

Automatické vypnutie

10 minút

závažia

36g

rozmer

142mmx25mmx15mm

Prevádzková teplota

0 ° C až 50 ° C

Zdroj

2 * 1,5 V (CR1620)

príslušenstvo

1 meter TDS

2 batérie (súčasť balenia)

1 manuál


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

2.Naša politika: V rámci záručnej lehoty Ak sa vyskytne akýkoľvek problém s kvalitou, pošlite nám fotografie, aby sme vám ukázali problém.A potom sa rozhodneme, že vám pošleme diely alebo nám odošlete nástroj na opravu alebo výmenu. Prosím, najprv nás kontaktujte, namiesto toho, aby nám to priamo zaslali. Potrebujete zaplatiť iba dvojnásobnú nákladnú dopravu.

Nesprávne používanie prístroja a poškodenie spôsobené človekom nie je zahrnuté v záruke. Záruka sa zameriava iba na problém spôsobený kvalitou výrobku.

3.Ktoré služby môžeme získať od vašej spoločnosti?

Vynikajúce produkty (osobitý dizajn, prísna kontrola kvality); Priamy predaj v továrni (priaznivá a konkurencieschopná cena); Vynikajúce služby (dodanie tovaru včas, jednoročná záruka, pošta a po službách); Profesionálne podnikové konzultácie.

 


Hot Tags: voda tester kvality tds meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť