TDS Meter Tester

TDS Meter Tester

TDS meter kvality vody TDS-039 je jednoduchý nástroj na testovanie úrovne kvality vody, populárne v priemysle vody, domácnosti, travlling a etc.Test položka: TDS, EC, Temp.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Čo je to TDS ?

Celková rozpustená pevná látka sa vzťahuje na celkovú koncentráciu látok vrátane anorganických solí a organických látok rozpustených v danom objeme vody, ktorá sa vyjadruje v jednotkách mg na liter alebo častí na milión. Bežné anorganické soli, ktoré sa nachádzajú vo vode, sú vápnik, horčík, draslík a sodík, ktoré sú všetky katióny a uhličitany, dusičnany, hydrogenuhličitany, chloridy a sírany, ktoré sú všetky anióny. Katióny sú pozitívne nabité ióny, zatiaľ čo anióny sú negatívne nabité ióny.

Tieto minerály pochádzajú z rôznych zdrojov, ktoré sú prírodné a sú výsledkom ľudskej činnosti. Koncentrácia a zloženie TDS v prírodných vodách je determinované geológiou drenážnej nádrže, atmosférickými zrážkami a vodnou bilanciou. Zmeny v koncentrácii celkových rozpustených látok v prírodných vodách sú často výsledkom priemyselných odpadových vôd, zmien vodnej bilancie (napr. Zvýšené využívanie vody alebo zvýšené zrážky) alebo prienikom slaných vôd.

názov

TDS meter tester

TDS-039

typ

Analyzátor kvality vody

tds vodu kvality

Rozsah merania

TDS: 0-9990ppm (mg / l)

ES: 0-9990 us / cm

Teplota: 0-99 alebo 32-212

presnosť

TDS: ± 2% (FS)

ES: ± 2% (FS)

Teplota: ± 1 ° C

Automatické vypnutie

10 minút

závažia

36g

rozmer

142mmx25mmx15mm

Prevádzková teplota

0 ° C až 50 ° C

Zdroj

2 * 1,5 V (CR1620)

príslušenstvo

1 meter TDS

2 batérie (súčasť balenia)

1 manuál


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Ako o vašej službe?

1) Akékoľvek otázky budú odpovedané do 24 hodín.

2) Profesionálny výrobca, otázka kvality, konkurencieschopné ceny.

3) Všetky výrobky budú prísne kontrolované a dobre zabalené pred odoslaním.

4) Ak si objednáte FCL a zlomíte viac ako 2%, nahradíme vás nabudúce.

5) Ak máte nejaké otázky, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek.

2.Ako o vašich popredajných službách?

Máme 100% QC pred odoslaním. Ak sa vyskytnú niektoré neočakávané problémy, dúfame, že tieto problémy vyriešime s našimi zákazníkmi priateľským spôsobom, ako je uvedené nižšie:

1). Ak je to problém s kvalitou, zákazníci musia nám poskytnúť fotografie, videá a iné dôkazy, ktoré nám umožnia identifikovať. Po potvrdení zašleme nové produkty, ktoré nahradia škody v ďalšom poradí.

2). Ak je to spôsobené človekom, zákazníci by mali prevziať plnú zodpovednosť.

3. Ako môžem vybrať vhodnú?

Vážený zákazník, prosím, oznámte nám vaše podrobné požiadavky poštou alebo online, odporúčame Vám vhodnú ako svoju požiadavku.

4.Ak chceme tiež kúpiť malú čiastku (skúšobnú objednávku) vašich produktov, mohli by ste to zabezpečiť? Napríklad 50 sád? A čo sa týka štítkov, môžete nám poslať etikety na rastliny v menšom množstve, aby sme zistili, či to bude predávať a testovať produkt?

Áno, mohlo by to byť v poriadku pre počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar bude musieť byť vyrobený spolu s ďalšími objednávkami zákazníka pomocou nášho súčasného balíka. A cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.


Hot Tags: tds meter tester, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť