Digitálny vodomer Tds Meter

Digitálny vodomer Tds Meter

Najlepší TDS meter TDS-3 meria od 0 do 9999 str./min., S rozlíšením 10 ppm, čo je indikované pitím * 10 obrázkov, kalibrovaných v továrni.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Názov výrobku: Digitálny tester vodomerov TDS-meter TDS-3


Opatrenia:  
1. Neodstraňujte celý tds meter vo vode alebo ponorte nad maximálnu úroveň ponorenia. Tento prístroj nie je vodotesný a nie je krytý zárukou, že do zariadenia nevstupuje voda.
2. Neuložte merač tds pri vysokej teplote alebo priamom slnečnom svetle. Tým sa skráti životnosť produktu a potenciálne zruší záruka.
3. Tds-1 je kalibrovaný pri 50 ppm. Odporúča sa, aby bola úroveň kalibrácie čo najbližšie k testovanej vzorke. Ak testujete vyššie hodnoty ppm (členstvo, združenie kvality vody).


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Prečo si nás vyberiete?

1). Máme vlastnú továreň so silným výskumným a vývojovým centrom a tímom QA, ktorý dokáže zabezpečiť, aby bol tovar poslaný včas a v najvyššej kvalite.

2). Máme skúsených a špecializovaných členov, ktorí Vám ponúknu profesionálne a spoľahlivé predprodejné a popredajné služby.

3). Poslali sme zákazníkov s najnižšou veľkoobchodnou cenou.

2. Ak sme nenašli model z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

3. Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.


Hot Tags: tds meter digitálny vodič tester, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť