Prenosný vysokokvalitný testovací merač TDS

Funkcie 1, Meranie celkovej rozpustenej látky (TDS), elektrickej vodivosti (EC) a teploty súčasne. 2. Jednoduché ovládanie a ľahké prenášanie; 3. Zobraziť stav pitnej vody; 4. Dizajn s nízkou spotrebou energie, výdrž batérie je asi 1500 krát; 5. Vysoká presnosť a automatická kompenzácia teploty;
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

portable high quality TDS test meter

prenosný vysokokvalitný tester TDS

Technický paremeter

Testovaná položka

Rozsah merania

presnosť

Rozhodnutie

Ostatné technické

TDS

0-1999ppm

±2%F.S

1 ppm

Pracovné napätie: 1 X 3 V

Pracovný stav: 0-50 ℃

vodivosť

0-4000μS / cm

±2%F.S

0-4000μS / cm

teplota

0-99℃

±0.6%F.S

0.1℃


prenosný vysokokvalitný tester TDS

TDS meter (aka ppm pero, tester výživy, tds stick) je lacný a pohodlný digitálny nástroj na okamžitú kontrolu vašej celkovej kvality vody. TDS=celková rozpustená tuhá látka, ktorá je soľou, kovom alebo minerálnou látkou vo vode. Stlačením tlačidla TDS potlačí vašu celkovú úroveň čistoty vody, ktorá sa na obrazovke zobrazí v ppm (ppm). Čím nižšia je úroveň TDS, tým čistejšia je voda, pričom 0 ppm je čisté H 2 O. TDS je vynikajúci nástroj na kontrolu kvality vody z vodovodu alebo na informácie o tom, kedy zmeniť prívod vody. (Glukometer netestuje biologické kontaminanty.) TDS je skvelý nástroj na pitnú vodu, filtráciu a čistenie vody, koloidné striebro, hydroponiu (otestujte svoje
výživné látky), akváriá, systémy RO / DI, bazény a kúpele, komerčné a priemyselné aplikácie a ďalšie. TDS je robustný model, ktorý obsahuje ochranné puzdro na prenášanie.


prenosný vysokokvalitný tester TDS

laboratórium

Účel merania

Tony nástrojov používaných v laboratóriu každý deň. Lohand poskytuje spoľahlivé a robustné výrobky s konkurenčnou cenou.

prenosný vysokokvalitný tester TDS

Pitná voda

Účel merania

Nič nie je dôležitejšie ako vaše zdravie a zdravie vašej rodiny a návštevníkov. Ak na pitie používate vlastný zdroj vody, musíte ho testovať tak často. Nechcete byť zodpovedný za to, že niekto pitie vody.


Hot Tags: prenosný vysoko kvalitný tester tds, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like