Pero Ec Meter

Funkcie 1, Meranie celkovej rozpustenej látky (TDS), elektrickej vodivosti (EC) a teploty súčasne. 2. Jednoduché ovládanie a ľahké prenášanie; 3. Zobraziť stav pitnej vody; 4. Dizajn s nízkou spotrebou energie, výdrž batérie je asi 1500 krát; 5. Vysoká presnosť a automatická kompenzácia teploty;
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

pen type ec meter

pero typu ec meter

Technický paremeter

Testovaná položka

Rozsah merania

presnosť

Rozhodnutie

Ostatné technické

TDS

0-1999ppm

±2%F.S

1 ppm

Pracovné napätie: 1 X 3 V

Pracovný stav: 0-50 ℃

vodivosť

0-4000μS / cm

±2%F.S

0-4000μS / cm


teplota

0-99℃

±0.6%F.S

0.1℃



pero typu ec meter

Pomocou krokov

Removetheprotectivecap.
2 .Nastavte / VYPNITE tlačidlo pre vodu. Testerester bude chcieť&"000 GG" ;.
3. Immersethetesterintothewaternomorethan 2 palca.
4. Počkajte, kým sa nezobrazí stabilizácia. Testerestomutomaticky kompenzuje komfortnéteploty.Oncethereadoutabilizuje (10-30 sekúnd), stlačte HOLDbuttontoviewoutwater.
5. ThemeterdefaultmodeistheTDSmeasurement.PresstheMODEbuttontocycletoECmeasurement (us / cm), pressagaintocycletoºCmeasurement, pressonceagaintocycletoºFmeasurement.
6. Stisknutímtlacítkaprozapnutí / OFFbuttonagaintoturnoffthetester.Thetesterwillshutoffautomaticallyafter 10 minutesofnon použitie.
7. Afterusage, shakeoffthewaterfromyourtesterorwipeitwithatissue.
8. Donottouchthemetalprobes.Cleantheprobeswithrubbingalcoholandacottonswab.


pero typu ec meter

Pitná voda

Účel merania

Nič nie je dôležitejšie ako vaše zdravie a zdravie vašej rodiny a návštevníkov. Ak na pitie používate vlastný zdroj vody, musíte ho testovať tak často. Nechcete byť zodpovedný za to, že niekto pitie vody.


pero typu ec meter

O Lohandovi

Od svojho založenia v 2008 sme' viedli sme priemysel vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu hospodáriť s vodou efektívnejšie a presnejšie. Kvalita vody je niečo, čo v spoločnosti Lohand berieme veľmi vážne. Vieme, že vaša analýza vody musí byť správna, a preto sme odhodlaní poskytnúť vám kompletné riešenia, ktoré potrebujete, aby ste sa pri analýze cítili isto. Naši odborníci rozumejú vašim aplikáciám a zaväzujeme sa vám pomáhať pri hľadaní optimálnych riešení pre vaše konkrétne potreby. Lohandis verí, že vám poskytne prelomové produkty a odborné poradenstvo, ktoré ste očakávali. Vďaka ľahkému použitiu, presnosti a spoľahlivosti vytvárame naše portfólio riešení okolo jedinečných regulačných a prevádzkových výziev vášho zariadenia. tváre - umiestňovanie inžinierov a vedúcich závodov Lohandhas odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. Patria sem laboratórne prístroje, in-line procesné riešenia a systémy riadenia v reálnom čase, ako aj zbor profesionálov v oblasti servisu a školenia, aby vás udržali v prevádzke a maximálnej účinnosti. Vývojom spoľahlivých a ľahko použiteľných riešení, ako sú a tiež vám poskytuje prístup k odborným znalostiam a podpore, spoločnosť Lohandis pomáha zaistiť kvalitu vody na celom svete.Na celom rade priemyselných zariadení.Z komunálnych odpadových vôd a zariadení na pitnú vodu do priemyselných odvetví, ako sú potraviny a nápoje, výroba energie, chemikálie výroby a desiatky ďalších. Dnes, viac ako inokedy, konáme v súlade s našim poslaním zabezpečiť kvalitu vody pre ľudí na celom svete. Naši zákazníci na celom svete si môžu byť istí, že ich jedinečné požiadavky sú pochopené a podporované ľuďmi, ktorí sú na dosah. Lohandis verí, že vám poskytne prelomové produkty a odborné poradenstvo, ktoré ste očakávali.


Hot Tags: pero typu ec meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť