Merač TDS

Merač TDS

TDS TDS-02 s rozlíšením 0 až 9990 strán za minútu. Merací rozsah. Funkcia: Ľahký a praktický, široký merací rozsah, dlhá životnosť batérie, pohodlné umývanie, rýchle meranie a veľká obrazovka LCD.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Model: meter TDS TDS-02

Značka: Lohand


funkcie:

Ľahký a praktický, široký merací rozsah, dlhá životnosť batérie, pohodlné umývanie, rýchle meranie a veľká obrazovka LCD.

 

Technické dáta:

Meno Produktu

meter TDS TDS-02

Rozsah merania:

0 ~ 9990PPM

presnosť:

± 2% F · S

Pracovná teplota:

0 až 50 ° C (Uchovávajte pri teplote do -30 ° C)

Moc:

CR1620 3V batéria 2 kusy, životnosť batérie 2 roky

ATC:

Automaticky vypočítať indikačnú hodnotu na 25 stupňov

Rozmery:

16 × 26 × 129 mm

hmotnosť:

32g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Možnosti TDS sú presné?

V skutočnosti meter TDS meria elektrickú vodivosť vody alebo inými slovami celkové množstvo mobilných nabitých iónov vo vode. ... Aj keď je meranie na TDS metre odhadom, je to primerane presné.

2.Čo má byť TDS pitnej vody?

Chuť pitnej vody bola hodnotená panelmi degustátorov vo vzťahu k jej úrovni TDS nasledovne: vynikajúce, menej ako 300 mg / liter ; dobrá, medzi 300 a 600 mg / liter; spravodlivý, medzi 600 a 900 mg / liter; chudobné, medzi 900 a 1200 mg / liter; a neprijateľné, väčšie ako 1200 mg / liter.

3. Čo meria TDS?

(TDS) obsahujú anorganické soli (hlavne vápnik, horčík, draslík, sodík, hydrogenuhličitany, chloridy a sulfáty) a niektoré malé množstvá rozpustných látok organických látok, ktoré sa rozpúšťajú vo vode.

4. Sú ppm a TDS rovnaké?

ES označuje elektrickú vodivosť a meria sa v mS / cm alebo v milisieménoch na centimeter. TDS znamená celkový obsah rozpustených pevných látok a meria sa v PPM alebo v častiach na milión. TDS sa získava tak, že sa použije hodnota EC a výpočet na určenie hodnoty TDS .

5. Aká je horná hranica TDS v pitnej vode?

Dobré - Prijateľné pitie (zdravé z hľadiska kardiovaskulárneho zdravia.) Veľmi Najmenej prijateľné na pitie, ak nie sú k dispozícii iné zdroje vody. Horná hranica úrovne TDS v pitnej vode stanovená Úradom pre indické normy (BIS) je 500 ppm ( 500 miligramov na liter).
Hot Tags: meter tds, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť