Digitálny prenosný Phetereter

PH-220 pero-pero typu PH, pre miestne alebo poľné operácie navrhnuté tak, aby súčasne zobrazovali hodnoty PH a teploty prenosných prístrojov s presnosťou na pero. Prístroj je vhodný na monitorovanie vodovodnej vody, akvakultúru, ochranu životného prostredia, tlač a farbenie, galvanizáciu, výrobu nápojov a výskumné ústavy. Stanovenie hodnoty pH vody.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

digital portable ph meter


digitálny prenosný ph meter

PH meter typu PH-220 na meranie na mieste alebo v teréne určený na súčasné zobrazenie hodnôt PH a teploty prenosných prístrojov s presnosťou na pero. Prístroj je vhodný na monitorovanie vodovodnej vody, akvakultúru, ochranu životného prostredia, tlač a farbenie, galvanizáciu, výrobu nápojov a výskumné ústavy. Stanovenie hodnoty pH vody.


digitálny prenosný ph meter

Model

PH-220

Rozsah merania

PH : 0,01 až 14,0 PH ; teplota : 0-50 ℃ ; 32-122F

Rozhodnutie

PH : 0,01PH ; teplota : 0,1 ℃ 1F

presnosť

PH: ± 0.01PH; teplota: 1 ℃ / 2F

Kalibrácia PH

PH: 25 ℃ ; Trojbodová kalibrácia ; 4,0 6,9 9.2

Prevádzková teplota

0-50℃(32-122F)

Zdroj

1,5 V batéria * 4PCS

veľkosť

Φ40 * 185 mm

závažia

88g


digitálny prenosný ph meter

Prevádzková príručka

Odstráňte predný (1) pH meter pod ochranným uzáverom elektródy, kompozitná elektróda PH sa zamieša v vyčistenej alebo destilovanej vode, nasleduje dostatočné premytie sušením, stlačte vypínač / zapnutie, kompozitná elektróda PH sa po miernom pretrepaní ponorí do testovacieho roztoku. napriek tomu až do stabilného odčítania digitálnej hodnoty PH je hodnota PH meraným roztokom.

(2) Výrobná predvolená teplota jednotky PH je ℃, jednotky teploty pre konverziu, postupujte nasledovne: pri vypnutom metre PH podržte CAL hold, potom stlačte ON / OFF, na pravej strane displeja sa objaví: keď sa" ; ℃ GG; alebo&"FGG", uvoľňujú CAL; stlačením CAL vyberte" FGG quot; alebo&"; GG"; po zvolení úložiska stlačte HOLD; na displeji sa zobrazí&"SA GG"; Symbol znamená, že jednotka bola zvolená uložená teplota, prístroj automaticky vstúpi do normálneho meracieho režimu.

(3) Kalibrácia prístroja: pripravte štandardný tlmivý roztok 6. 86 PH, podľa výkonu ZAP / VYP, zložená elektróda PH do štandardného tlmivého roztoku nakonfigurovaného primerane po pretrepaní, až kým nebude digitálna stabilita PH, stlačte CAL asi 3 sekundy. Zobrazí sa symbol CAL, potom uvoľnite CAL, pH meter automaticky rozpozná štandardnú hodnotu pufra pri aktuálnej teplote, na približne jednu sekundu sa zobrazí aktuálna nameraná hodnota, štandardná hodnota pufra a potom sa zobrazí aktuálny údaj teploty&

Keď kalibrácia pH merača neukazuje&

(4) prístroj Stlačte ON / OFF power, keď je prístroj v meracom móde, stlačte HOLD pre zablokovanie aktuálnych údajov na displeji a na displeji sa objaví&"HOLD GG"; na displeji stlačte HOLD unlock mode.

(5) nad zobrazením rozsahu, keď je hodnota pH menšia ako&"0 GG", nad&"14 GG"; alebo&"nie v roztoku meracej elektródy GG"; kedy sa na displeji PH zobrazí" - - - -."

digitálny prenosný ph meter

Hot Tags: digitálny prenosný ph meter, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť