Digitálny tester pH

Digitálny pH tester pH-220: malá veľkosť, prenosná, vstavaná batéria vhodná pre vonkajšie testy, vysoká presnosť, rýchla odozva, výsledok presný a spoľahlivý.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

1.Co je pH?

Hodnota pH (potenciál vodíka) ukazuje, či je roztok kyslý alebo zásaditý (tiež bázický alebo zásaditý). Ak má roztok rovnaké množstvo kyslých a alkalických molekúl, pH sa považuje za neutrálne. Veľmi mäkká voda je obyčajne kyslá, zatiaľ čo veľmi tvrdá voda je obyčajne zásaditá, aj keď neobvyklé okolnosti môžu mať za následok výnimky. Hodnota pH je logaritmická a pohybuje sa od 0,0 do 14,0, pričom hodnota 7,0 je neutrálna. Odčítania menšie ako 7,0 naznačujú kyslé roztoky, zatiaľ čo vyššie hodnoty ukazujú alkalické alebo zásadité roztoky. Niektoré extrémne látky môžu skóre menej ako 0 alebo viac ako 14, ale najviac patria do stupnice.

2.Má moja pH elektróda mokrá?

Všetky sklenené elektródy majú žiarovku, ktorá musí byť udržiavaná hydratovaná a referenčný uzol, ktorý musí byť udržiavaný na mokroch, aby sa zabránilo nadmernému úniku vnútorného roztoku elektrolytu z referenčného spoja.

3. Čo by som mal uložiť svoju pH elektródu?

V ideálnom prípade má skladovací roztok rovnaké chemické zloženie toho, čo je v samotnej elektróde, ale ak nie je k dispozícii, použite roztok s pufrom 4 alebo 7. NIKDY NESKLADUJTE V ČISTOTNEJ (DOSTIZOVANEJ) VODE !!! V prípade elektród, ktoré sú nepretržite ponorené, skladovanie nie je problémom, pretože sú neustále vlhké.

Technické dáta:

Model č.

Pen typ pH / Temp digitálny pH tester pH-220

Testovací rozsah

pH: 0,01-14,00 pH, teplota: 0-50 ℃, 32-122F

rezolúcia

pH: 0,01pH, teplota: 0,1 ° C, 1 ° F

presnosť

pH: 0,01pH, teplota: 0,1 ° C, 1F

Kalibrácia pH

25 ℃ 3 body: 4,01 6,86 9,18

Pracovná teplota

0-50 ℃

Moc

1,5Vx4 batéria

rozmer

40x185mm

závažia

88g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Jste obchodná spoločnosť alebo výrobca?

Sme továreň.

2.Čo je čas na prípravu produktov?

zvyčajne, ak je malá objednávka, 2-3 dni po získaní platby, ak je veľká objednávka, potrebuje 10-20 dní po zaplatení, záleží na vašom množstve.

3.Čo je MOQ?

Zvyčajne nemôžeme nastaviť MOQ, pretože chceme obchodovať s akýmkoľvek obchodným typom, vrátane maloobchodu a veľkoobchodu.

4.Čo je to čas, kedy ste sa dostali?

Obvykle trvá 3-5 pracovných dní po prijatí platby.

5.Čo sú vaše platobné podmienky?

Platba 100% T / T, Western Union, L / C, kreditnej karty atď. vopred pred odoslaním.


Hot Tags: digitálny pH tester, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť