Meranie kvality vody Orp

Meranie kvality vody Orp

Prístroj nepremokavý orp meterORP-169E nepremokavý dizajn, vodotesnosť IP55. Elektródu je možné vymeniť. S funkciou uzamknutia údajov na uľahčenie merania a zaznamenávania uložených údajov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Redukčný potenciál (tiež známy ako redox potenciál , potenciál oxidácie / redukcie , ORP, pE, ε, alebo) je mierou tendencie chemického druhu získať elektróny a tým ich znížiť . Redukčný potenciál sa meria vo voltoch (V) alebo milivoltoch (mV).


Hlavné technické ukazovatele:

Názov výrobku: Vodotesný merací prístroj ORP-169E

Merací rozsah Rozsah: 0 ~ ± 1999mg / LmV

Rozlíšenie Rozlíšenie: 1mV

Presnosť: Presnosť: ± 5mV

Napájacia batéria: 4 * 1,5 V (batérie AG-13)

Prevádzková teplota Prevádzková teplota: 0 ℃ ~ 50 ℃

Kalibrácia korekcie: 1 bod kalibrácie

Rozmery objemu: 188 mm * 35 mm * 35 mm

Hmotnosť Hmotnosť: 118g


1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Čo je ORP v bazénoch?

Ovládače ORP . ORP je kvalitatívne meranie, nie kvantitatívne meranie a je ovplyvnené mnohými faktormi vrátane najväčších premenných v chémii vody v bazéne : pH, kyselina kyanurová a soľ. Ale ORP je mierou oxidačných vlastností dezinfekčného prostriedku na báze chlóru alebo brómu prítomného v pitnej vode.

2.Čo je ORP pri čistení vody?

ORP znamená potenciál zníženia oxidácie. ... Najlepšia definícia, ktorú môžem dať, je, že " ORP je mierou čistoty vody a jej schopnosti odbúrať kontaminanty". Má rozmedzie od -2000 do +2000 a jednotky sú v mV (milivolty).

3. Ako zmerajte ORP?

ORP znamená potenciál oxidačnej redukcie, ktorý je mierou v milivoltoch tendencie chemickej látky oxidovať alebo znižovať inú chemickú látku. Oxidácia je strata elektrónov atómom, molekulou alebo iónom.

4.Čo je ORP v závode RO?

ORP . Oxidujúci redukčný potenciál ( ORP ) je rozhodujúci, aby sa zabezpečilo odstránenie všetkého chlóru a iných oxidačných chemikálií. Ak sú tieto chemikálie prítomné, môžu fyzicky napadnúť polyamidovú membránu RO , čím vzniknú netesnosti, ktorými môžu prejsť rozpustené soli, ktoré sa prejavia nižšou kvalitou vody.Hot Tags: orp merania kvality vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť