Orp vo vode

Orp vo vode

Ručný ORP meter ORP-169E je vybavený vymeniteľnou elektródou, použiteľnou prakticky s akoukoľvek elektródou, ktorá má rovnaký konektor, malá veľkosť, prenosná, vodotesná.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Meno Produktu

orp vo vode na úpravu ORP-169E

Rozsah merania

0 ~ ± 1999mV

rezolúcia

1mV

presnosť

± 5 mV

Kalibrácia

1 bod

Moc

4 × 1,5 V približne 700 hodín nepretržitého používania

Prevádzkové podmienky

0 ~ 50 ° C, RH <95% (bez="" magnetického="" rušenia="" okolo="" meradla="" a="" nápadné="">

rozmer

195 × 97 × 48 mm

závažia

277G

Voliteľné príslušenstvo

ORP elektróda

vlastnosť

• vymeniteľná elektróda, použiteľná prakticky s akoukoľvek elektródou, ktorá zdieľa ten istý konektor

• Malé rozmery, prenosné

• Vodeodolný


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1. Je vodík vodu lepšie pre vás?

Pokiaľ ide o prínosy pre zdravie, zástancovia vodíkovej vody hovoria, že má antioxidačnú aktivitu, zvyšuje energiu, pomáha vám zotaviť sa z tréningu, znižuje zápal a spomaľuje proces starnutia. ... Viac výskumu je potrebné zistiť, či pitná voda vodíka môže poskytnúť podporu zdravia.

2.Čo je ORP v bazénoch?

Ovládače ORP . ORP je kvalitatívne meranie, nie kvantitatívne meranie a je ovplyvnené mnohými faktormi vrátane najväčších premenných v chémii vody v bazéne : pH, kyselina kyanurová a soľ. Ale ORP je mierou oxidačných vlastností dezinfekčného prostriedku na báze chlóru alebo brómu prítomného v pitnej vode.

3. Čo znamená ORP v bazéne?

ORP znamená potenciál zníženia oxidácie . Z praktického hľadiska ide o meranie oxidácie kontaminantov. Je to tak jednoduché. Odpoveďou je, že práve teraz je ORP jedinou praktickou metódou, ktorú musíme elektronicky monitorovať účinnosť dezinfekcie.

4.Ako zvyšujete PH v bazéne?

Nízka celková alkalita umožňuje náhodne kolísať pH . Celková alkalita by mala byť medzi 80 ppm a 150 ppm. Ak váš test naznačuje zásaditosť, môžete vložiť 1,4 libier hydrogénuhličitanu sodného (sóda na pečenie) na 10 000 galónov vody vo vašom bazéne . Toto zvýši celkovú alkalitu o 10 strán za minútu.

5. Je bezpečné plávať v bazéne s nízkym pH?

Nízka hladina pH v bazéne znamená, že voda je príliš kyslá, čo môže korodovať vložku bazénu , kovové materiály a ďalšie kúsky. Nízke pH , s vodou, ktorá ponúka príliš veľa kyseliny, tiež vytvára vysokú úroveň síry, ktorá môže zniesť zápach a spôsobiť ďalšie problémy.


Hot Tags: orp v čistení vody, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like