Prenosný merač vodivosti

Merač elektrickej vodivosti CD-988 (EC tester) meria elektrickú vodivosť v roztoku. Bežne sa používa v hydroponických, akvakultúrnych a sladkovodných systémoch na monitorovanie množstva živín, solí alebo nečistôt vo vode.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Elektromery vodivosti Skvelé pre akvárium, hydroponiku, aplikácie na čistenie vody, reguláciu odpadovej vody, akvakultúru, laboratóriá a vedecké testovanie, bazény a kúpele, testovanie ekológie, kotly a chladiace veže, domácnosť, kanceláriu, fyzikálne a chemické vyučovanie, kozmetiku, úpravu vody atď. ďalej.

pentype meter

funkcie:

Elektromer na meranie kvality vody.

Pohodlné, efektívne a presné.

Digitálny LCD displej, ľahko čitateľný.

Automatické vypnutie po 10 minútach nepoužívania.

Dlhá výdrž batérie.

Poskytnite kožené puzdro.

Ideálny nástroj pre akvárium, rybársky priemysel, plavecký bazén, laboratórium atď.

Meno Produktu

Merač elektrickej vodivosti

Rozsah merania

0-1999μS / cm

rezolúcia

1μS / cm

presnosť

± 2% F · S

Kalibrácia

1 bod

Pracovné podmienky

5 - 55 ° C (41 - 131 ° F)

Moc

Lítiové batérie 4 × 1,5 V

rozmer

180 x 65 x 33 mm

závažia

130g


O vodivosti

Vodivosť: Vodivosť vody sa zvyčajne používa na označenie čistoty vody. Ak je vodivosť vysoká, znamená to, že obsah vodivých minerálov vo vode je veľmi vysoký a čistota vody je veľmi nízka. Ak je vodivosť veľmi nízka, znamená to minerály, ktoré môžu byť ionizované vo vode. Čistota vody je zriedka pomerne vysoká. Napríklad vodivosť vysoko čistej vody je EC = 0,1,0 m / cm; vodivosť bežnej pitnej vody je 1 ~ 10 us / c.


O nás

Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

www.lohand.com

Hot Tags: prenosný merač vodivosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like