Elektrické prístroje na meranie vodivosti

Elektrické prístroje na meranie vodivosti

Merač elektrickej vodivosti CD-988 na testovanie kvality vody: Pohodlný, efektívny a presný, LCD displej, ľahko čitateľný, automatické vypnutie po 10 minútach nepoužívania, dlhá životnosť batérie, poskytnutie koženého puzdra, ideálny nástroj pre akvárium, rybársky priemysel, bazén, laboratórium atď.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Merač elektrickej vodivosti je vhodný pre akváriá, hydropóniu, aplikácie na čistenie vody, reguláciu odpadových vôd, akvakultúru, laboratóriá a vedecké skúšky, bazény a kúpele, testovanie ekológie, kotly a chladiace veže, domáce, kancelárske, fyzikálne a chemické vyučovanie, kozmetika, ďalej.


Meno Produktu

Merač elektrickej vodivosti

Rozsah merania

0-1999μS / cm

rezolúcia

1μS / cm

presnosť

± 2% F · S

Kalibrácia

1 bod

Pracovné podmienky

5-55 ° C (41-131 ° F)

Moc

4 × 1,5V lítiové batérie

rozmer

180 x 65 x 33 mm

závažia

130g


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

image011.jpg


FAQ:

1.Ak sme model nenašli z webových stránok, čo by sme mali robiť?

Pošlite nám e-mail s popisom a obrázkom produktu, skúmame a vyvíjame nový model každý mesiac a niektoré z nich možno neboli na stránkach okamžite odovzdané. Ale ak je to pre nás nový produkt, môžeme ho vyvinúť po tom, čo získate všetky podrobné informácie o vašom produkte.

2.Čo sa týka technickej podpory a údržby?

Niekedy sa používateľom vyskytnú problémy pri používaní nástrojov, ktoré sú neznáme alebo prvé použitie, môžu nám posielať e-maily alebo nám zavolať na podrobné informácie. Ponúkame používateľom riešenie alebo prevádzku videa.Pre toľko rokov skúseností, naše nástroje fungujú dobre počas záručnej doby. V prípade výpadku niektorých častí počas záručnej lehoty by sme radi poskytli náhradné diely zadarmo.

4. Prijíma vaša firma prispôsobenie?

OEM / ODM je vítaná. Každé logo a akákoľvek farba je na vás. K dispozícii je aj kópia manuálu v angličtine.

4.Podrobte nižšie uvedené informácie, keď zadáte dotaz.

Základné informácie: tok, médium, výťah, tlak atď.


Hot Tags: meracie prístroje na meranie elektrickej vodivosti, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, na mieru, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť