ORP sonda

ORP sonda 501. Elektródy kovov sú elektródy, ktoré vyvažujú kovové ióny v elektrolyte, ako je napríklad strieborná elektróda Ag / Ag +, elektróda zinku Zn / Zn2 + a tak ďalej.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Úvod:

Výrobný názov: orp sonda 501

Kovové elektródy sú elektródy, ktoré vyvažujú kovové ióny v elektrolyte, ako je napríklad strieborná elektróda Ag / Ag +, elektróda zinku Zn / Zn2 + atď. Páry elektród sú zvyčajne vytvorené zo zodpovedajúcich referenčných elektród, ktoré sa používajú hlavne na titračnú analýzu, ako je redox a zrážanie.

Aplikácia kovovej elektródy.

parameter:

1.jpg


Naša spoločnosť:

2.jpg


1.jpg

2.jpg


Naša služba:

image009.jpg


Motto:

                             2.jpg


FAQ:

1.Ako je dlhý čas dodania?

Za normálnych okolností môžeme doručiť do 3 dní skladom. Ak nie je žiadna akcia, budeme vás informovať, vďaka

2.Až ste obchodná spoločnosť alebo výrobca?

Sme továreň.

3.Ak chceme tiež kúpiť malé množstvo (testovacia objednávka) vašich produktov, mohli by ste to zabezpečiť? Napríklad 50 sád? A čo sa týka štítkov, môžete nám poslať etikety na rastliny v menšej výške, aby sme zistili, či to bude predávať a otestovať produkt?

Áno, mohlo by to byť dobré pre počiatočnú skúšobnú objednávku, ale tovar bude musieť byť vyrobený spolu s ďalšími objednávkami zákazníka pomocou nášho súčasného balíka. A cena s malou skúšobnou objednávkou bude vyššia.

4. Ako môžem platiť?

Vážený zákazník, akceptujeme mnoho platobných podmienok, napríklad T / T, Western Union ...

5. Čo iné produkty, ktoré dodávate?

Meracie prístroje na meranie kvality vody, ako sú kolorimetre, pH meter, analyzátor chlóru, merač zákalu, DO meter, TDS meter, merač vodivosti, meter ORP, spotrebný materiál na refraktometer a tak ďalej.


Hot Tags: ORP sonda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť