Zvyšková sonda chlóru

Lohand Biologická online zvyšková chlórová elektróda pozostáva z katódy a anódy, katódy je zlatá elektróda, anódy je elektróda striebro / chlorid strieborný, katóda a anóda sú ponorené do elektrolytovej komory naplnenej elektrolytom, prostredníctvom izolácie filmu a merania prostredia, film môže zabrániť úniku elektrolytu alebo infiltrácia kontaminantov, ale kyselina chlórna môže prechádzať cez film, nameraná koncentrácia kyseliny chlórnej a nameraný pomerný pomer prúdu pomocou kompenzácie pH, aby sa získala zvyšková koncentrácia chlóru.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


sonda

parameter

Rozsah merania

0-20mg / l

Nižší limit

0,05 mg / l

Rozsah Ph

4-8

presnosť

± 10% (DPD)

opakovateľnosť

0,05 mg / l alebo 5% väčšie ako štandard

Upravte čas

T90 <>

Rýchlosť toku

≥20L / H

prihláška


prihláška


inštalácia


inštalácia

Naša spoločnosť


Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.

V priebehu desiatich rokov vývoja sme v tejto oblasti neustále usilovne pracovali a neustále zlepšujeme funkcie produktu, presnosť testovania, venujeme sa monitorovaniu kvality vody v prostredí a rýchlemu monitorovaniu vývoja produktu. Medzi produkty vyvíjané a vyrábané hlavne patria CHSK, amoniakálny dusík, celkový fosfor, celkový integrovaný stroj na výrobu amoniaku, miniatúrny reaktor na CHSK, elektróda na monitorovanie kvality vody, digitálny refraktometer atď. Väčšina výrobkov spoločnosti získala certifikáciu CE; široko používaný v domácich kanceláriách na ochranu životného prostredia, v priemyselných podnikoch, univerzitných výskumných ústavoch, v potravinárskych podnikoch; najmä domáce elektrochemické výrobky sa predávajú doma aj v zahraničí.

Úprimne vítame domácich a zahraničných obchodníkov na dosiahnutie obojstranne výhodnej spolupráce, spoločného rozvoja a vytvorenia skvelých!


výnos


Naše pravidlá trvajú 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám bohužiaľ ponúknuť vrátenie platby alebo výmenu.

Na to, aby bola vaša položka spôsobilá na vrátenie, musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť aj v pôvodnom obale.

Na dokončenie vrátenia vyžadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe.

Existujú situácie, keď sa poskytujú iba čiastočné náhrady (ak sú uplatniteľné)
- Tovar bol použitý.
- Akákoľvek položka, ktorá nie je v pôvodnom stave, je poškodená alebo chýbajúca časť z dôvodov, ktoré nie sú spôsobené našou chybou
- Akákoľvek položka, ktorá sa vráti viac ako 30 dní po doručení

Hot Tags: sonda zvyškového chlóru, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like