Reziduálna elektróda online

Lohand Biologická online zvyšková chlórová elektróda pozostáva z katódy a anódy, katóda je zlatá elektróda, anóda je striebro / chlorid strieborná, elektróda, katóda a anóda sú ponorené do elektrolytovej komory naplnenej elektrolytom, cez izoláciu filmu a merania prostredia, film môže zabrániť úniku elektrolytu alebo infiltrácia kontaminantov, ale kyselina chlórna môže prechádzať cez film, nameraná koncentrácia kyseliny chlórnej a nameraný pomerný pomer prúdu pomocou kompenzácie pH, aby sa získala zvyšková koncentrácia chlóru.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

online zvyšková chlórová elektróda

online residual chlorine electrode

online zvyšková chlórová elektróda

Chlór: Existuje mnoho jednoduchých spôsobov, ako testovať zvyškový chlór, vrátane testovacích prúžkov, farebných diskov a dokonca aj súprav určených na testovanie bazénov. Existujú aj prenosné digitálne merače, ktoré môžu poskytovať spoľahlivé a kvantitatívne merania.


online zvyšková chlórová elektróda

Chlór je chemický prvok so symbolom Cl a atómovým číslom 17. Druhý najľahší halogén sa vyskytuje medzi fluórom a brómom v periodickej tabuľke a jeho vlastnosti sú medzi nimi väčšinou intermediárne. Chlór je žlto-zelený plyn pri izbovej teplote. Je to mimoriadne reaktívny prvok a silné oxidačné činidlo: medzi prvkami má najvyššiu afinitu k elektrónom a tretiu najvyššiu elektronegativitu v Paulingovej stupnici, za kyslíkom a fluórom.


online zvyšková chlórová elektróda

parameter


Rozsah merania

0-20mg / l

Nižší limit

0,05 mg / l

Rozsah Ph

4-8

presnosť

± 10% (DPD)

opakovateľnosť

0,05 mg / l alebo 5% väčšie ako štandard

Zmeňte čas

T90<120S

Rýchlosť toku

≥20L/H


online zvyšková chlórová elektróda

Počas ohniska COVID-19 v Číne dodáva Lohand ako expert na testovanie vody vodu tisíce analyzátorov zvyškového chlóru zákazníkom, najmä pre lekárske zariadenia.

Meno Produktu

Množstvo predané

Testovací prúžok zvyškového chlóru 0-10 ppm

3000+

Zvyškový analyzátor chlóru 0-10 ppm

500+

Súprava zvyškového chlóru

2000+


online zvyšková chlórová elektróda

Od svojho založenia v roku 2008 sme v čele' viedli sme priemysel vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie a presnejšie hospodáriť s vodou.V širokom spektre priemyselných zariadení. Z komunálnych odpadových vôd a pitnej vody v priemyselných odvetviach, ako sú potraviny a Nápoje, výroba energie, chemická výroba a desiatky ďalších. V snahe ľahkého použitia, presnosti a spoľahlivosti vytvárame naše portfólio riešení okolo jedinečných regulačných a prevádzkových výziev, ktorým vaše zariadenie čelí - inžinierov a manažérov závodov staviame do popredia Každý dizajn a inovácia.Lohandhas odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. To zahŕňa laboratórne prístroje, in-line procesné riešenia a systémy riadenia v reálnom čase, ako aj zbor profesionálov v oblasti servisu a školenia, aby vás udržali v chode a fungovali s maximálnou účinnosťou.


online zvyšková chlórová elektróda

akvakultúra

Účel merania

Používa sa na meranie morskej vody a kontrolu slanosti vody z rybárskych a rybích fariem, prírodnej morskej vody pre akvária, umelej morskej vody a slanej vody používanej na skladovanie rýb.

Účinný nástroj v družstevných združeniach akvakultúry alebo vo výskumných ústavoch akvakultúry

Pitná voda

Účel merania

Nič nie je dôležitejšie ako vaše zdravie a zdravie vašej rodiny a návštevníkov. Ak na pitie používate vlastný zdroj vody, musíte ho testovať tak často. Nechcete byť zodpovedný za to, že niekto pitie vody.

Ovocný džús

Účel merania

Pomáhať pestovateľovi určiť najlepší čas na zber

Upravte množstvo vody a hnojív v pôde monitorovaním obsahu cukru v rastúcich rastlinách

Zabezpečte, aby spotrebitelia mohli mať ovocie s najlepšou chuťou

Spotrebiteľ bude poznať kvalitu výrobkov, ktoré si kúpi

Bazénová voda

Účel merania

Pravidelné testovanie vody v bazéne a údržba chemikálií sú nevyhnutné na zaistenie bezpečného a príjemného prostredia na plávanie a na zachovanie životnosti povrchových úprav a vybavenia bazéna.

Ak nebudete monitorovať a udržiavať kvalitu vody, môže to mať za následok poškodenie alebo zhoršenie vlastností bazénov, materiálov a zariadení. Predovšetkým môže spôsobiť stav vody, ktorý môže poškodiť plavcov a spôsobiť množstvo chorôb.

Priemyselný odpad

Účel merania

Vypúšťanie odpadových vôd z priemyselných odpadov môže obsahovať znečisťujúce látky na úrovniach, ktoré by mohli ovplyvniť kvalitu prijímajúcich vôd alebo narušiť čistiarne odpadových vôd vo verejnom vlastníctve (POTW), ktoré tieto vypúšťania prijímajú.

laboratórium

Účel merania

Tony nástrojov používaných v laboratóriách každý deň. Lohand poskytuje spoľahlivé a robustné výrobky za konkurencieschopnú cenu.


Reziduálna elektróda online

PRIDAŤ: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, No.63, Jiuhuan Rd, Mesto Jiubao, Jianggan Dist
TEL: +86-571-85050999
MOBIL: +8613123950066

Wech: 13123950066

E-mail: info@lohand.netHot Tags: online zvyšková chlórová elektróda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like