Online priemyselný senzor zákalu

Elektróda online zákalu používa metódu rozptýleného svetla 90 - stupeň a používa zdroj infračerveného svetla na odstránenie interferencie s chromatickosťou a spĺňa normu IS 07027 . LED vysiela do vzorky v určitom uhle blízky infračervený lúč. Lúč bude emitovať rozptyl, keď počas prenosu zasiahne suspendované látky vo vzorke. Detektor nastavený na 90% dopadajúceho svetla prijíma rozptýlený Koncentrácia suspendovanej látky vo vzorke je Intenzita rozptýleného svetla je priamo úmerná, takže koncentrácia suspendovanej látky vo vzorke a zákal sa môžu vypočítať zmeraním intenzity rozptýleného svetla.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Online Industrial Turbidity Sensor

online priemyselný snímač zákalu

LED vysiela do vzorky v určitom uhle blízky infračervený lúč. Lúč bude emitovať rozptyl, keď počas prenosu zasiahne suspendované látky vo vzorke. Detektor nastavený na 90% dopadajúceho svetla prijíma rozptýlený Koncentrácia suspendovanej látky vo vzorke je Intenzita rozptýleného svetla je priamo úmerná, takže koncentrácia suspendovanej látky vo vzorke a zákal sa môžu vypočítať zmeraním intenzity rozptýleného svetla.


online priemyselný snímač zákalu

Model

LH-DZ09-200

LH-DZ09-1000

LH-DZ09-3000

Rozsah merania

0-200

0-1000

0-3000

Rozhodnutie

0.01,0.1,1.0

0.1,1.0

0.1,1.0

presnosť

± 0. 2 NTU alebo ± 5%

± 1 NTU alebo ± 5%

± 1 NTU alebo ± 5%

Prevádzková teplota

5-40℃Najhlbšia hĺbka

Podvodné 6 MDigitálne rozhranie

Modbus / RS 485Analógové rozhranie

4-20 mApoháňaný

12 VDC ± 20%kalibrácia

Jeden alebo dva bodyTrieda ochrany

Ip 68Spôsob inštalácie

Inštalátor prietokovej nádrže Ponorená inštaláciaveľkosť

Φ 54 * 150 mmteplotný rozsah

-10 -50℃Dĺžka kábla

5Mtextúra

316 nehrdzavejúca oceľ
online priemyselný snímač zákalu

prihláška

Elektróda online zákalu sa široko používa v čistiarňach pitnej vody, čistiarňach odpadových vôd, integrovaných čistiacich nádržiach, papierenskom priemysle, chemickom priemysle atď.


online priemyselný snímač zákalu

Zákal, stupeň zákalu vody, je spôsobený prítomnosťou stopových nerozpustných suspendovaných látok, koloidných látok vo vode. Mernou jednotkou používanou v norme ISO je FTU (jednotka zákalu), ktorá je v súlade s NTU (jednotka merania zákalu).


online priemyselný snímač zákalu

O nás

Od svojho založenia v 2008 sme' viedli sme priemysel vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré vám pomôžu efektívnejšie a presnejšie hospodáriť s vodou.V širokom spektre priemyselných zariadení. Z komunálnych odpadových vôd a zariadenia na výrobu pitnej vody pre priemyselné odvetvia, ako je výroba potravín a nápojov, výroba energie, chemická výroba a mnoho ďalších. V rámci ľahkého používania, presnosti a spoľahlivosti vytvárame naše portfólio riešení okolo jedinečných regulačných a prevádzkových výziev, ktorým vaše zariadenie čelí - umiestnenie inžinierov a vedúcich závodov do popredia každého dizajnu a inovácie.Lohandhas odborné znalosti a riešenia, ktoré vám pomôžu. To zahŕňa laboratórne prístroje, in-line procesné riešenia a systémy kontroly v reálnom čase, ako aj zbor profesionálov v oblasti servisu a školenia, aby vás udržali v chode a fungovali s maximálnou účinnosťou.

Hot Tags: online priemyselný snímač zákalu, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť