Online priemyselný senzor zvyškového chlóru

Lohand Biologické online zvyškové elektródy chlóru sa skladá z katódy a anódy, katóda je zlatá elektróda, anóda je strieborná /chlorid strieborná elektróda, katóda a anóda sú ponorené do elektrolytovej komory naplnenej elektrolytom, prostredníctvom filmu a meranie izolácie prostredia, film môže zabrániť úniku elektrolytov alebo infiltrácie kontaminantov, ale hypochloroózna kyselina môže prejsť cez film, nameraná koncentrácia kyseliny hypochlórózy a nameraný súčasný proporcionálny vzťah, prostredníctvom kompenzácie pH, aby sa dosiahla zvyšková koncentrácia chlóru.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

online industrial residual chlorine sensor

online priemyselný zvyškový chlórový snímač

zvyšková elektróda chlóru sa skladá z katódy a anódy. Katóda je zlatá elektróda a anóda je strieborná / strieborná chloridelektróda. Katóda a anóda sú ponorené do elektrolytovej komory naplnenej elektrolytom a sú izolované od meracieho prostredia povlakom. Film môže zabrániť úniku elektrolytov alebo infiltrácii znečisťujúcich látok, ale hypochloroózna kyselina môže prejsť cez film. Nameraná koncentrácia kyseliny chlorovodíkovej je úmerná meranému prúdu. Zvyšková koncentrácia chlóru sa získa kompenzáciou pH.


online priemyselný zvyškový chlórový snímač

Parameter


Rozsah merania

0- 20 mg/l

Dolná hranica

0,05 mg/l

Ph rozsah

4-8

Presnosť

±10%(DPD)

Opakovateľnosti

0,05 mg/l alebo o 5 % väčší ako štandard

Respinse čas

T90

Rýchlosť toku

≥20l/H


online priemyselný zvyškový chlórový snímač

Funkcie

LCD displej s veľkou ihličkou, operácia čínskeho menu.

Multi - parametrické zobrazenie súčasne, intuitívne a ľahko čitateľné, a rozsah presahujúci výzvu.

Továrenské nastavenia obnovenie funkcie a korekcia sklonu funkcie.

Manuálna/automatická ph kompenzácia a kompenzácia teploty.


online priemyselný zvyškový chlórový snímač

Aplikácie

online zvyšková elektróda chlóru používaná na nepretržité monitorovanie a kontrolu zvyškového obsahu chlóru vo vodnom roztoku v čistiarni pitnej vody, distribučnej sieti pitnej vody, bazéne, projekte chladenia cirkulujúcej vody a kvality vody.


online priemyselný zvyškový chlórový snímač

Chlór je chemický prvok v Periodickej časti a je chemický prvok v Periodickej lokalite pre atómovú energiu. Druhý-najľahší halogénov, zdá sa medzi fluóra a bróm v periodickej tabuľke a jeho vlastnosti sú väčšinou medzi nimi medziprodukt. Chlór je žlto-zelený plyn pri izbovej teplote. Je to extrémne reaktívny prvok a silný oxidačný prostriedok: medzi prvkami má najvyššiu afinitu elektrónov a tretiu najvyššiu elektronatitu na Stupnici Paulingu, za iba kyslíkom a fluórom.

Zvyškový chlór sa vzťahuje na účinný chlór, ktorý zostáva vo vode po určitom čase chlórovaný a vystavený vode.


Online priemyselný senzor zvyškového chlóru

ADD: Zhejiang Hangzhou Jianggan 4F, Bldg 7, č.63, Jiuhuan Rd, Jiubao Mesto, Jianggan Dist
Tel: +86-571-85050999
MOBILNÝ TELEFÓN: +8613123950066

WeChat:13123950066

E-mail: info@lohand.net


Na základe informácií who, vírus, ktorý spôsobuje COVID-19 prežije 2 hodiny až 9 dní v podzemných vodách alebo kontaminovanej pitnej vody. Čistenie odpadových vôd by mohlo byť možné znížiť spôsob prenosu vírusu COVID-19. Preto by sa mala monitorovať odpadová voda obsahujúca zvyškový chlór z dezinfekčného procesu. Prieskum ukazuje, že vírus bol inaktivovaný a bezpečnosť podzemných vôd a pitnej vody by sa mohla zabezpečiť, keď sa rozsah zvyškového chlóru z odpadových vôd testovaných ako 6,5 – 10 mg/l.

Počas vypuknutia COVID-19 v Číne, ako odborník v oblasti testovania vody, Lohand dodáva zákazníkom tisíce zvyškových analyzátorov chlóru, najmä pre zdravotnícke inštitúcie.


Hot Tags: online priemyselné zvyškové chlórové senzory, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, ceny

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť