Online DO Probe

Tento senzor je potiahnutý luminiscenčným materiálom. Zelené svetlo z LED sa prenáša na povrch senzora.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte


úvod


Tento senzor je potiahnutý luminiscenčným materiálom. Zelené svetlo z LED sa prenáša na povrch senzora. Zelené svetlo excituje luminiscenčný materiál. Keď sa materiál uvoľňuje, vyžaruje červené svetlo. Čas, ktorý je potrebný na vyžarovanie červeného svetla, sa meria. Medzi zábleskami modrého svetla bliká na senzore červená LED a slúži ako interná referencia. Zvýšený kyslík vo vzorke skracuje čas potrebný na vyžarovanie červeného svetla. Meranie času koreluje s koncentráciou kyslíka.


Parameter Rozsah merania Presnosť Rozlíšenie Temp. kompenzácia Pracovná teplota. Digitálne rozhranie 0-20,00mg / L 0 až 200% saturácia vzduchu ± 1% FS 0,01 mg / L DS18B20 digitálny teplotný senzor 0-40 ℃ MODBUS / RS485

parameter


Rozsah merania

presnosť

rezolúcia

Temp. odškodnenie

Pracovná teplota.

Digitálne rozhranie

0-20,00 mg / L 0 až 200% saturácia vzduchom

± 1% FS

0,01 mg / l

Digitálny teplotný senzor DS18B20

0-40 ℃

MODBUS / RS485

Pracovný diagram


laboratórny merač

Zostavenie - Starnutie - Testovanie - Obaly


prihláška


Senzor sa používa na testovanie rozpusteného kyslíka vo vode, ktorý môže monitorovať v mnohých súboroch, ako sú čističky odpadových vôd, akvakultúra, potravinársky / chemický priemysel / úprava vody z elektrární, vodné prostredie rieky / jazera / mora atď.


Naša spoločnosť


Company


Spoločnosť Hangzhou Lohand Biological Technology Co., Ltd. bola založená v roku 2008 a je spoločnosťou, ktorá navrhuje, vyvíja, vyrába a predáva rýchle testovacie prúžky, reagencie a prístroje na presné testovanie kvality vody. Nachádza sa vo vedeckom a technologickom parku Jianggan a spolieha sa na vedecký a technologický park Univerzity Zhejiang a vedecký a technologický park West Lake, ktorý sa zameriava na technologické inovácie, získal množstvo patentov a vyrába, poskytuje zákazníkom profesionálne, rýchle, cenovo dostupné a jednoduché testovanie produktov a služieb na vytvorenie novej histórie monitorovania kvality vody.


výnos

Naše pravidlá trvajú 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám bohužiaľ ponúknuť vrátenie platby alebo výmenu.

Na to, aby bola vaša položka spôsobilá na vrátenie, musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť aj v pôvodnom obale.

Na dokončenie vrátenia vyžadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe.

Existujú situácie, keď sa poskytujú iba čiastočné náhrady (ak sú uplatniteľné)

- Tovar bol použitý.

- Akákoľvek položka, ktorá nie je v pôvodnom stave, je poškodená alebo chýbajúca časť z dôvodov, ktoré nie sú spôsobené našou chybou

- Akákoľvek položka, ktorá sa vráti viac ako 30 dní po doručení

náhrady

Po prijatí a kontrole vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme vrátenú položku dostali. O schválení alebo zamietnutí vrátenia prostriedkov vás tiež informujeme.

Ak bude váš súhlas schválený, vrátená platba bude spracovaná a kredit bude automaticky pripísaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby v určitom množstve dní.

Predaj položiek

Vrátiť sa môžu iba položky za bežné ceny, ale položky za predaj sa, žiaľ, nemôžu vrátiť.

výmeny

Položky vymieňame iba vtedy, ak sú poškodené alebo poškodené. Ak ju potrebujete vymeniť za tú istú položku, pošlite nám e-mail na adresu info@lohand.net a pošlite ju na adresu: Budova 7, NO.63, JIUHUAN ROAD, JIUBAO STREET, HANGZHOU CITY Hangzhou, 310019 provincia Zhejiang, Čína.

Doprava

Ak chcete vrátiť svoj výrobok, mali by ste ho odoslať poštou na adresu: Buliding 7, NO.63, JIUHUAN ROAD, JIUBAO STREET, HANGZHOU CITY Hangzhou, 310019 provincia Zhejiang, Čína

Za vrátenie tovaru budete zodpovední za úhradu svojich vlastných prepravných nákladov. Náklady na dopravu sa nevracajú. Ak dostanete vrátenie, náklady na vrátenie sa odpočítajú z vrátenia platby.

V závislosti od toho, kde bývate, sa môže doba, po ktorú môže váš vymenený produkt dostať do kontaktu, líšiť.

Ak prepravujete položku nad 75 dolárov, mali by ste zvážiť použitie sledovateľnej prepravnej služby alebo nákupu poistenia prepravy. Nezaručujeme, že dostaneme vrátenú položku.


Hot Tags: online sonda, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, značky, prispôsobené, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like